Somen میترا مرگ برگ بنگال کنگره واحد rudderless جستجو برای رئیس جدید

توسط PTI

کلکته: مرگ, West Bengal کنگره رئیس جمهور Somen میترا نه فقط چپ یک خلاء عمیق در حزب اما باعث یک بحران بی سابقه ای به عنوان هيات داوران از جانشین او چه کسی می توانست برای هدایت این حزب در سال 2021 مجمع انتخابات است ،

میترا گذشته خود را در کلکته بیمارستان در ساعات اولیه پنج شنبه.

او 78.

با توجه به منابع و عدم ترکان جوان در حزب اتحاد چپ رهبری فقط با یک انگشت شماری از hackneyed گزینه های.

در حال حاضر وجود دارد تنها سه تن از رهبران در شرایط ارشد که می تواند بیش از باتوم — Rajya سبها MP Pradip باتاچاریا رهبر کنگره در Lok سبها, Adhir Ranjan Chowdhury هر دو از آنها را به عنوان PCC رئیس و Abdul مانان این رهبر مخالفان دولت در مجلس است.

“بعید است که Adhir چودری را به اتهام به عنوان دولت واحد ارشد به عنوان او در حال حاضر دارای یک موقعیت بسیار مهم در Lok سبها. Abdul مانان و Pradip باتاچاریا دو گزینه ممکن است با Rajya سبها MP داشتن یک لبه به عنوان او به عنوان PCC رئیس در گذشته است. بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد,” ارشد کنگره رهبر گفت PTI.

حزب, West Bengal در شارژ Gaurav Gogoi که در اینجا وارد در پنج شنبه شب به احتمال زیاد برای برگزاری نشست با رهبران دولت در این زمینه است.

“بنگال واحد از این هرگز تا به حال هیچ قحط و غلا از رهبران خوب در گذشته است. اما وجود چنین جوان و امیدوار رهبر در سازمان است که می تواند سکان دولت واحد” کنگره رهبر گفت.

اکثر کنگره رهبران شناخته شده برای خود سازمانی و یا فصاحت و بلاغت و مهارت باید تغییر به TMC در دو دهه گذشته ترک یک خلاء در دولت واحد, او گفت:.

غرب بنگال کنگره تحت رهبری میترا است تراز وسط قرار دارد با شاخص تورم مصرف کننده(M)-چراغ جلو چپ را در حکم TMC و سودای BJP در دولت است.

میترا را از دست دادن و در یک زمان می آید زمانی که حزب در تلاش بود تا با ارائه یک سوم جایگزین به مردم دولت با جعل یک تفاهم با احزاب چپ جلوتر از سال آینده مجمع انتخابات است ،

با توجه به کنگره منابع هر كس را طول می کشد بیش از PCC به عنوان رئیس نیز نیاز به جلو داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>