به عنوان بسیاری از ایالات متحده تعطیل است بیش از coronavirus همه گیر برخی از نرخ جرم و جنایت خشونت ادامه خواهد داد به افزایش است.

در حالی که این ویروس کاهش پیدا کرده است و به طور کلی جرم و جنایت در برخی از شهرستانها عمده انواع خاصی از خشونت افزایش یافته است. تنها چند روز پس از کاخ سفید منتشر شد آن سخت coronavirus دستورالعمل خشونت نرخ رسید در سراسر کشور است.

اداره پلیس سیاتل گزارش 23 درصد افزایش می دهد در حالی که خشونت خانگی با خط تلفن در نشویل گزارش داد افزایش 55 ٪ در تماس های بیش از چند هفته اول مارس. تعداد کسانی که تنها در ادامه به افزایش در ایالات متحده و دیگر نقاط جهان قرار داده شده است تحت یک شبه شکل نامعلوم بازداشت خانگی است. (مرتبط: FLASHBACK: Jan. 21: Fauci می گوید Coronavirus ‘نه یک تهدید عمده به ایالات متحده)

سازمان ملل هشدار داده بود که “هولناک افزایش” خشونت خانگی اتفاق می افتد در سراسر جهان در حالی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo اعلام کرد که ایالات متحده با افزایش کمک های مالی خود را از ضد خشونت خانگی طرح.

“ما همچنان تلاش های ما برای حفاظت از زنان و دختران در طول این زمان بحرانی,” Pompeo گفت.

خشونت نیست و تنها نوعی از خشونت شاهد افزایش. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در اواخر ماه گذشته که خودکشی افزایش می دهد توسط هزاران نفر در آمریکا اگر بحران اقتصادی بر آورده کشور توسط دولت آتن بدتر. نرخ خودکشی در ایالات متحده در حال حاضر سر به فلک کشید 35 درصد بیش از دو دهه گذشته با حدود 50000 آمریکایی ها ادعا داشتن زندگی خود را در سال 2018 است. این اعداد در حال انتظار برای ادامه به افزایش با توجه به همه گیر و بخش هایی از کشور در حال حاضر شاهد هشدار دهنده موج.

مطالعات نشان داده اند که بدهی و افزایش بیکاری می تواند منجر به خودکشی و افزایش بیکاری در حال افزایش است در آمریکا در یک رای هرگز دیده می شود در کشور ، نزدیک به 17 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در هفته های اخیر بیش از تمامیت 2008 رکود اقتصادی ، یک مطالعه انجام شده در اطراف آن زمان یافت می شود که برای هر 1 درصد افزایش در نرخ بیکاری وجود دارد 1% افزایش در نرخ خودکشی. در اواخر ماه مارس بیشتر مردم در تنسی درگذشت از خودکشی از از ویروس واقعی به عنوان دولت مجبور کسب و کار را تعطیل و شهروندان به ماندن در خانه های خود.

در ضمن در یکی از سخت ترین ضربه بخش هایی از کشور, منازل به قصد سرقت و carjackings رفته اند تا آنجا که 50%. دیلی میل گزارش هفته گذشته که ملکه شاهد افزایش 50 ٪ در منازل به قصد سرقت و دزدی در حالی که بخش هایی از هارلم دیدم منازل به قصد سرقت نزدیک به 20 درصد است. اداره پلیس نیویورک (NYPD) گزارش داد اوایل این ماه که عمده جرم و جنایت شد و تا 12% در شهر نیویورک با وجود تمام شهرستان بودن تا حد زیادی تعطیل.

و مسائل پیچیده است که برخی از شهرستانها عمده در سراسر کشور از جمله فیلادلفیا و نیویورک در حال انتشار صدها نفر از مجرمان از زندان برای محافظت از آنها را از گرفتن ویروس. اجرای قانون در سراسر این کشور اعلام کرده اند آنها دیگر اجرای انواع خاصی از جرم و جنایت و به جای عطف توجه خود را به اجرای اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. (مرتبط: تهمت: بازگشایی این کشور خواهد بود “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را به”)

به عنوان امریکا ponders بازگشایی نقاط کشور آن را روشن است که این ویروس تنها چیزی که تهدید کننده زندگی شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im