برخی از 105 BJP MLAs در تماس با کنگره ادعا ماهاراشترا وزیر Yashomati Thakur

توسط PTI

بمبئی: ماهاراشترا وزیر و رهبر کنگره Yashomati Thakur روز جمعه ادعا کرد که برخی از 105 BJP MLAs در دولت بودند در تماس با او و وجود خواهد یک “زلزله” اگر نام خود را ساخته شده بودند ،

ضربه در مخالفت BJP بیش از آن “شهوت قدرت” و “سیاست کثیف”, Thakur گفت که ماهاراشترا داده است یک فرمول جدید برای کشور است.

او همچنین گفت که شیو سنا-led ماها Vikas Aghadi (MVA) دولت با ثبات بود.

در بیانیه ای که در توییتر Thakur آمار BJP رهبر و رئیس سابق وزیر Devendra Fadnavis گفت که او بود احاطه شده توسط مردم که خارجی ها.

او با اشاره به این رهبران که تا به حال ترک کنگره و NCP و پیوست BJP جلوتر از دولت مجمع انتخابات برگزار شده در سال گذشته است.

“این نشان می دهد که چگونه ضعیف هستند. چگونه بسیاری از 105 MLAs از BJP آمده اند از دیگر احزاب ؟ آیا شما تضمین می کنند که آنها همیشه باقی می ماند با BJP? اگر نام کسانی که از 105 MLAs که در تماس با کنگره نشان داد وجود خواهد داشت یک زلزله!,” او گفت:.

Thakur انتقاد بی جی پی و گفت که با وجود داشتن اکثریت دولت در مرکز آن در تلاش بود به destablise دولت به رهبری احزاب دیگر در ایالات متحده است.

“بی جی پی را شهوت قدرت و سیاست کثیف دیده می شد در کارناتاکا, Madhya Pradesh و در حال حاضر راجستان” وزیر زنان و رفاه کودک گفت.

“در ماهاراشترا دولت پایدار است. دولت با توجه به فرمول جدید به کشور, و من احساس می کنم آن را یک موفقیت خواهد بود,” او گفت:.

این شیو سنا, NCP و کنگره ملحق شده بودند دست به تشکیل دولت در ماهاراشترا در ماه نوامبر سال گذشته پس از Uddhav Thackeray رهبری حزب راه جدا با BJP بیش های از وزیر پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>