سرباز پذیرای شهادت در مرزی شلیک در باجور پست

سرباز پذیرای شهادت در مرزی شلیک در باجور پست

یک نیزه naik ارتش پاکستان به شهادت رسیدند پس از تروریست ها آتش گشودند از سراسر مرز افغانستان در پست های امنیتی در خیبر پختونخوا را در منطقه باجور گفت: اینتر خدمات روابط عمومی (ISPR) در روز چهارشنبه.

بال رسانه ارتش در بیانیه ای گفت که لنس Naik Sami الله شهید شده در این حادثه.

این حمله می گیرد و دو هفته پس از سه پرسنل امنیتی شهید شدند و هشت نفر دیگر مجروح پس از تروریست ها باز آتش در آنها را در طول یک روال گشت زنی در نزدیکی بلوچستان kahan رایگان ایجاد کرد.

نیروهای گشت زنی در نزدیکی Gichak ولی در Panjgur منطقه بلوچستان زمانی که آنها مورد حمله قرار گرفتند.

“سه سرباز در آغوش شهادت [شهادت] در حالی که هشت سرباز دریافت صدمات از جمله یک افسر. پنج مجروح حیاتی هستند” ISPR گفته بود.

قبل از آن چهار تروریست کشته شده بود در طول یک هوش مبتنی بر عملیات (IBO) در Boyya منطقه وزیرستان شمالی این ISPR گفته بود.

این عملیات انجام شد در Vezhda Sar هشت کیلومتری جنوب غرب Boyya در وزیرستان شمالی منطقه Miranshah.

“Sanitisation نیروی انجام عملیات علیه تروریست ها در مخفیگاه Vezhda Sar این صبح است. به عنوان به زودی به عنوان سربازان محاصره این منطقه تروریست ها آتش گشودند. همه حفر کردن تروریست ها به ضرب گلوله توسط نیروهای امنیتی” در این بیانیه خوانده بود.

با توجه به ISPR در حالی که بازگشت آتش چهار سرباز بود در آغوش شهادت. آنها به عنوان Sepoys محمد اسماعیل خان, محمد شهباز یاسین رجا وحید احمد و محمد رضوان خان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>