اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان در چهار شنبه تأکید بر اهمیت راه اندازی برای اقتصاد کشور گفت: در جوامعی که نمی آنها را تشویق هرگز پیشرفت.

نخست وزیر صحبت شد به عنوان مهمان رئیس در یک رویداد سازمان یافته توسط ملی جوجه کشی راه اندازی که در آن او بر اهمیت راه اندازی برای پاکستان در اقتصاد است.

“راه اندازی شده است که مردم بدون ترس در ایده های خود را,” او گفت بیان کرد که موفقیت امکان پذیر شد هنگامی که مردم به دنبال رویاهای خود را پس از “پل سوزان”.

او گفت که مردم باید امید از دست دادن نیست در وسط به دنبال رویای خود را در غیر این صورت شکست آنها بدون تلاش. PM عمران گفت که همه زندگی او شده بود و تمسخر توسط مردم هر زمان که او می خواست به دنبال مسیر از رویاهای خود را.

“فقط خدا می تواند به شما احترام یا humilitation,” او گفت:. “آیا هر آنچه شما می خواهید, شما می توانید در مورد نه. در تمام طول روز من گوش مردم صحبت علیه من در تلویزیون است. آنها می توانند چیزی بدون اراده خدا,” او اضافه شده است.

PM عمران بازگو زودتر حادثه زمانی که او یک جوان کریکت بازی اول خود کریکت سری در برابر انگلیسی تیم کریکت. او گفت که ارشد کریکت در پاکستان تیم بودند که سری نمی تواند یکی باشد.

“این است که شناخته شده به عنوان بردگی ذهنی” او گفت:. “اغلب ما نمی برنده چندین مسابقات تنها به این دلیل که ما نمی باید اعتماد به نفس برای انجام این کار است.”

نخست وزیر گفت که زمانی که او به سیاست 23 سال پیش او می دانست که پاکستان جوان جمعیت داشته و پتانسیل بسیار زیاد. وی جوانان به دنبال ایده های خود را و استفاده از پتانسیل خود را با فکر کردن به طور مستقل.

PM عمران صحبت در مورد ‘رویای آمریکایی’ گفت که جوامع که در آن کسب و کار, کارآفرینی و راه اندازی شد و نه تشویق در نهایت پیشرفت نیست.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو