رسانه های اجتماعی و مقررات: Facebook, Twitter, Google تهدید به تعلیق خدمات در پاکستان

عکس: AFP

یک ائتلاف متشکل از رسانه های دیجیتال غول Facebook, Google و توییتر (در میان دیگران) سخن گفته اند برابر مقررات جدید تایید شده توسط دولت پاکستان برای رسانه های اجتماعی تهدید به تعلیق خدمات در کشور اگر قوانین نمی شد تجدید نظر شده است.

در نامه ای به قلم به نخست وزیر, عمران خان در فوریه 15, آسیا, اینترنت ائتلاف (AIC) متشکل از Facebook, Twitter, گوگل, آمازون, اپل و دیگر تکنولوژی غول های نام دولت به تجدید نظر جدید مجموعه ای از قوانین و مقررات برای رسانه های اجتماعی است.

“این قوانین به عنوان در حال حاضر نوشته شده است آن را بسیار دشوار است برای AIC اعضای خدمات خود را در دسترس به پاکستان کاربران و کسب و کار” می خواند این نامه با اشاره به شهروندان حفاظت قوانین (علیه آنلاین آسیب برساند).

مجموعه ای جدید از قوانین و مقررات باعث می شود آن را اجباری برای رسانه های اجتماعی شرکت ها برای باز کردن دفتر در اسلام آباد ساخت داده های سرور برای ذخیره اطلاعات و محتوا پس از شناسایی توسط مقامات. عدم تطابق با مقامات در پاکستان منجر به جریمه های سنگین و امکان فسخ از خدمات است.

AIC سوال راه قوانین تصویب شده توسط دولت بیان کرد که از آن گرفته نشده بود به اعتماد به نفس سهامداران قبل از معرفی قوانین و مقررات.

AIC گفت که این مقررات باعث شد “شرکت های بین المللی به ارزیابی مجدد خود را از نظر مقررات محیط زیست در پاکستان و تمایل خود را برای کار در کشور است.”

با اشاره به قوانین به عنوان “مبهم و خودسرانه در طبیعت” AIC گفته است که آنها را مجبور به رفتن در برابر تاسیس هنجارهای کاربر حریم خصوصی و آزادی بیان است.

AIC در ادامه گفت که آن را برابر مقررات از مطالب در رسانه های اجتماعی بود اما در مورد آزادی اینترنت است.

“ما در برابر مقررات از رسانه های اجتماعی و ما اذعان کرد که پاکستان در حال حاضر گسترده ای است و چارچوب قانونی حاکم بر محتوای آنلاین. این قوانین موفق به نشانی مسائل حیاتی مانند در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده حقوق به بیان فردی و حریم خصوصی” خواندن یک خط از نامه.

این ائتلاف از دولت خواست به فکر می کنم در مورد “عواقب بالقوه از قوانین به منظور جلوگیری از غیر مترقبه اثرات منفی بر اقتصاد پاکستان”.

وزیر فدرال برای آموزش و پرورش Shafqat محمود گفت: این لایحه هنوز نهایی نشده و این جلسات برگزار می شد برای تجدید نظر در آن است.

“این لایحه است نه نهایی هنوز جلسات در حال انجام به بحث در مورد آن بیشتر است. جلسات را اصلاح صادر شده اطلاع رسانی” محمود گفته بود میزبان حمید میر.

“قانون در حال تجدید نظر شده” وزیر فدرال اضافه شده بود.

چگونه قوانین جدید با هدف تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ؟

با توجه به قانون مقامات قادر خواهد بود برای اقدام علیه پاکستانی مدعی هدف قرار دادن نهادهای دولتی در داخل و خارج از کشور در رسانه های اجتماعی. قانون نیز خواهد شد کمک به اجرای قانون مقامات به دست آوردن دسترسی به اطلاعات حساب در بر داشت درگیر در فعالیت های مشکوک.

آن خواهد بود گفت: اقتدار حق برای شناسایی مطالب اعتراض به سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به پایین گرفته شود. در صورت عدم تطابق در عرض 15 روز آن بود که قدرت را به حالت تعلیق خدمات خود را و یا اعمال جریمه به ارزش Rs500 میلیون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>