رسانه های اجتماعی ستایش مرد هندو در نظر گرفتن ملی هندو پرچم از دهلی مسجد


رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه باران ستایش در یک هندو مرد پس از او یک پرچم زعفران که کاشته شده است در بالای یک مسجد با مناره در دهلی نو در هفته گذشته گزارش ژئونیوز.

در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر توسط عرب های دانشگاهی و نویسنده خالد Beydoun مرد بود که به عنوان یک هندو دیده می شود بالا رفتن بر بالای مناره و حذف زعفران از پرچم در بالای آن است.

پرچم قرار داده شده بود وجود دارد توسط ضد اسلام تظاهر هفته گذشته است.

ضد مسلمان پوگروم در آن حداقل 42 نفر کشته شدند و صدها نفر دیگر مجروح مشخص بدترین خشونت در دهلی نو در دهه.

“این است که یک مرد جوان ما هندو که بسیار مرد خوب مصرف کردن پرچم قرار داده شده در بالای مسجد. این یک چیز بسیار خوب است. جو اینجا که ما در اینجا صلح آمیز است. همسایه استقبال مسلمانان” یک مرد شنیده می شود گفت: در این ویدئو.

“امروز پرچم آن قرار داده شد در مسجد آن روز است که گرفته شده پایین” راوی می افزاید: قبل از درخواست نام این جوان هندو که شناسایی خود را به عنوان راوی.

“راوی در حال گسترش است پیام عشق و صلح” مرد ،

“همه مردان جوان در اینجا باید خواست جامعه مسلمان که در سمت چپ این منطقه در طول شورش به بازگشت به خانه های خود. آنها متعهد شده اند به زندگی با آنها در صلح و آرامش با عشق مانند آنها شده اند و زندگی را برای بسیاری از سال قبل از شورش” مرد بیشتر می گوید.

در هفته گذشته بسیاری از مساجد در دهلی نو شد و آتش توسط هندو اوباش شعار شعارهای مذهبی.

در یک ویدئو اراذل و اوباش رژه در اطراف سوزاندن مسجد در Ashok نگر منطقه از پایتخت هند روز سه شنبه.

فیلم در رسانه های اجتماعی تا به حال نشان داد که اراذل و اوباش کاشت مشابه زعفران پرچم در مسجد.

خشونت در دهلی نو باعث شد در میان تظاهرات اعتراضی در برابر برانگیز هند تابعیت قانون معرفی به تازگی توسط ملی هندو نارندرا رژیم است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>