رسانه های اجتماعی محکوم تلویزیون نمایشنامه نویس خلیل ur Rehman قمر پس از او با استفاده از زبان ناپاک در برابر فعال


یک بحث سالم در درمان زنان در پاکستان هم زده شده است در هفته های اخیر به عنوان ترقی خواهان و محافظه کاران برخورد در درک اهداف Aurat مارس سال 2020 است. تلویزیون را نشان می دهد اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی و فعالان حقوق همه به نظر می رسد که دیدگاه ها در مورد این رویداد.

اواخر روز سهشنبه نویسنده خلیل-ur-Rehman قمر بود که هر دو تمسخر و ستایش مجموعه تلویزیونی در اوایل این سال به نظر می رسد در تلویزیون نشان می دهد در کنار فعال Marvi Sirmed برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در Aurat مارس سال 2020 است.

اما طبع هایش به زودی پس از این دو رو به بحث در مورد یکی از شعارهای (mera jism, meri marzi — بدن من است انتخاب من است) و پشتیبانی توسط کسانی که در حال سازماندهی این رویداد است.

با توجه به قمر شعار در سوال “ننگین و کثیف” و او احساس “آسیب” که دادگاه عالی لاهور به حال پرتاب یک درخواست به دنبال ممنوعیت آن.

به عنوان او استدلال خود را Sirmed قطع به ارائه یک توضیح که چرا به این خط فکری قمر بود غواصی به مشکل ساز شد.

اما در این قمر خود را از دست داده صبر و کارگردانی بسیار نامناسب و توهین در Sirmed برای وقفه.

به زودی پس از سیاستمداران مشهور و دیگران را به رسانه های اجتماعی به تماس از تلویزیون نویسنده برای او ناسزا پر از پاسخ.

بازیگر Mahira Khan گفت که او بیمار بود به هسته با آنچه که او تا به حال در تلویزیون دیده می شود.

“من شوکه آنچه که من فقط شنیده و دیده می شود!! بیمار به هسته. این همان مردی که وحشیانه یک زن در تلویزیون احترام است و با توجه به پروژه پس از پروژه به خاطر چه ؟ ما به همان اندازه مقصر اگر نه بیشتر برای تداوم این تفکر” او در توییتر نوشت.

Filmaker Sarmad Khoosat برگزار صنعت سرگرمی مسئول اجازه این اتفاق می افتد. “چه KRQ بود/گفت و گفته شده است/نوشتن بیش از این همه سال جدا شده است و اقدامات آنها منعکس کننده آنچه نهفته است زیر جنس بنجل ساختار ما به اصطلاح صنعت” Khoosat گفت.

“که شامل مصرف کنندگان ما بیش از حد بینندگان (داوران بیش از حد). ما به حضرتش همه ما,” او اضافه شده است. “و آنچه باید انجام شود به اصلاح یا دوباره قالب این را باید فراتر از آن و خیلی بیشتر از فقط ما دور تایپ کردن خشم ما بر ما, صفحه کلید,” او گفت:.

PPP سناتور شری رحمان یکی از مهمترین آوازی حامیان Aurat مارس نیز محکوم قمر رفتار در نشان می دهد. “من نمی خواهد قبول هر گونه نشان می دهد در نئو تلویزیون تا زمانی که این لنگر عذر خواهی و این سوء استفاده مرد, تحریم,” الرحمان توییتی.

او افزود: “اگر دیگران (مردان و زنان) انجام همان زمانی که خواسته برای نشان می دهد این نوع از بی احترامی به زنان ممکن است به مصونیت از مجازات. زنان حقوق بشر است. به اندازه کافی از این مزخرف است.”

روزنامه نگار انصار عباسی وزن در و گفت: “خلیل-ur-Rehman قمر resonded به ‘mera jism meri marzi’ با ‘meri zabaan meri marzi’. هر دو بدن ما و زبان ما موظف هستند با محدودیت های تعیین شده توسط ما دین و باید در این محدوده. نه حقوق زنان و حقوق بشر و یا حتی آزادی بیان اجازه می دهد هر کسی [به تجاوز کسانی که مرزهای].”

MNA Moonis Elahi وحشت زده شد توسط قمر رفتار. “وحشت زده برای دیدن خلیل-ur-Rehman قمر صحبت می کنند و در این راه با Marvi Sirmed. من احساس می کنم متاسفم برای مادر خود را,” او گفت:.

کمیسیون حقوق بشر پاکستان نیز با محکوم کردن استفاده از زبان توهین آمیز توسط قمر در برابر Sirmed. “آقای قمر نیز توهین آمیز به مقامات ارشد فعال حقوق Tahira عبدالله در گذشته است. چنین misogynistic مطالب غیر قابل قبول” این سازمان گفت.

آن افزود: “کمیسیون حقوق بشر خواسته های بی قید و شرط عمومی عذرخواهی از آقای قمر. کمیسیون حقوق بشر نیز می پرسد PEMRA را فوری اطلاع از چنین رفتاری در تلویزیون نشان می دهد بحث و قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که مسئول هستند.”

Ziauddin یوسفزی گفت: سوء استفاده از کسی که اولین نشانه از شکست. “این زمان را برای غلبه بر بیماری آنها حمل شده است برای قرن ها. آینده زن” یوسفزی گفت که حقیقت را به دور و گسترده.”

Neo تلویزیون مدیر اجرایی و روزنامه نگار نصرالله ملک عذر خواهی کرد به Sirmed برای آنچه اتفاق افتاده است. “لطفا من را قبول صمیمانه عذرخواهی در این حادثه که امروز اتفاق افتاده است بر روی صفحه نمایش ما. که سر از NEO اخبار من بسیار متاسفم برای که و دقیق اقدام خواهد شد. ما در محکوم کردن رفتار خلیل قمر,” او نوشت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>