بیان اخبار سرویس

سرینگر: “گربه و موش” بازی است که در کشمیر بین ارائه دهندگان خدمات اینترنت و کاربران اینترنت بیش از فایروال بلوک دسترسی به شبکه های خصوصی مجازی (Vpn) برای جلوگیری از استفاده از سایت های شبکه های اجتماعی.پس از مرمت 2G اینترنت تلفن همراه در ژانویه 25, مقامات تا به حال کارگردانی سرویس دهندگان اینترنت در این دره به اجازه دسترسی به تنها سفید-وب سایت های ذکر شده که تعداد شده است از افزایش 301 به 1,483. تمام سایت های شبکه های اجتماعی از جمله WhatsApp, Twitter و Facebook شده اند مسدود شده است.

کاربران با این حال شروع به استفاده از Vpn ها از شبکه های تلفن همراه به دسترسی محدود به شبکه های اجتماعی. یک مقام پلیس گفت: برخی از افراد با سوء استفاده از اینترنت از طریق Vpn با ارسال اعتراض مطالب تصاویر و ویدئوها در شبکه های اجتماعی. با افزایش جریان پست در این سایت دولت مرکزی فشرده ارائه دهندگان خدمات اینترنت برای جلوگیری از استفاده از Vpn ها با استفاده از فایروال. دولتی BSNL تهیه firewall تجهیزات از جمله نرم افزار ارزش ` 4 کرور برای جلوگیری از استفاده از Vpn.

منابع گفت: BSNL فنی تیم مطلع مقامات بالا است که اجازه می دهد تا دسترسی از چند صد وب سایت و جلوگیری از بقیه از جمله Vpn. آنها گفت: تاخیر در راه اندازی “بتن” فایروال برای جلوگیری از سیاه-وب سایت های ذکر شده منجر به تاخیر در بازسازی پهنای باند اینترنت در این دره است. دو خصوصی ارائه دهندگان خدمات Jio و شعر نیز تلاش برای جلوگیری از استفاده از Vpn در شبکه های خود را با به روز رسانی به “فایروال” در هفته گذشته. یک کارشناس مخابرات گفت: آن را دشوار است برای ارائه دهندگان خدمات به طور کامل جلوگیری از استفاده از Vpn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im