اجتماعی فاصله بسیار مهم برای جلوگیری از coronavirus: مرتضی وهاب

کراچی: اجتماعی فاصله بسیار مهم است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس مشاور Sindh وزیر در قانون مرتضی وهاب گفت: در روز سه شنبه.

در یک پیام ویدئویی وهاب گفت: “تا کنون هیچ درمانی برای coronavirus […] تنها راه برای شکست این است که با رعایت اجتماعی فاصله.”

“ما نیاز به اقدامات احتیاطی مانند باقی مانده در داخل و نه ترک خانه های ما بی ارزش” او خواست.

وهاب به دادگاه تجدید نظر به مردم را به پیروی از دستورات صادر شده توسط دولت سند و اطمینان مردم است که مقامات در حال انجام همه چیز آنها می تواند به جلوگیری از گسترش.

“دولت سند در حال همکاری با سازمان های مردم نهاد به ارائه جیره غذایی به نیازمندان,” او گفت:, و اضافه کرد که در زمان مقتضی کالاها ارائه خواهد شد برای همه.

“ما به اندازه کافی امکانات برای مقابله با این بیماری همه گیر. ابرقدرت جهان شده است گرفتار این بیماری,” او گفت:.

دولت استانی گرفته است چند مرحله را برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان آن را برای اولین بار به تحمیل یک مستند و محدود کردن تعداد زیادی از مردم در مساجد.

تعدادی از تایید COVID-19 نفر در پاکستان می ایستد در 1,943 پس از مورد جدید گزارش شده در کشور در حالی که سند را آلوده شمارش می ایستد در 676 با هشت مرگ و میر تا کنون.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>