بنابراین. خیلی. لیبرال. دیوانه.

امروز پادکست ما به اعماق جنون اتفاق می افتد در سمت چپ. از مقدماتی حزب دموکرات به اسکار سیاسی چپ دهکدهای از دست داد و ذهن خود را. به علاوه اسکندریه Ocasio-کورتز reentered صحنه سیاسی با دو لحظه از شوق و شعف غیر عمدی.

گوش دادن به نشان می دهد:

دموکرات ها بحث شب جمعه پس از صرف تعطیلات آخر هفته در تلاش برای خارج دیوانه یکدیگر در ساخت تا به نیوهمپشایر اولیه فردا. چه کسی خواهد بود احمقانه ترین از همه آنها را ؟ ما صوتی و برخی از حدس بزند.

(مرتبط: بایدن می گوید: از آن خواهد شد فوق العاده سخت تر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر برنی است نامزد)

کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز رنج می برند دو خود زخم وارد بیش از آخر هفته یکی اقتصاد و دیگری شخصی. در یک Instagram ویدئو AOC اشتباه میلتون فریدمن با جان مینارد کینز است. سپس او قرار داده و او را دوست پسر در دوربین به توضیح دهید که چگونه به عنوان یک مرد سفید پوست او به سایر مردم سفید خود را در مورد نژاد پرستی. ما باید تمام فایل های صوتی و مسخره آن درآمده است.

اسکار شد, شب گذشته و در حالی که سیاست عمدتا ماند از این مراسم یک سخنرانی رفت ریل دیوانه. ما باید برجسته pro-گاو آزادی بیان است. (شما بخوانید که حق است.)

(مرتبط: برنده اسکار به نقل از “مانیفست کمونیست” در سخنرانی پذیرش)

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر