تا کنون 790,000 مسافران شده اند نمایش برای coronavirus: دکتر ظفر میرزا


پس از ظهور ششم مورد کوروناویروس در کشور دستیار ویژه نخست وزیر (SAPM) بر سلامت دکتر ظفر میرزا مشترک در روز جمعه که تا کنون 790,000 مسافران شده اند به نمایش در هوا و زمین مسیرهای کشور برای این بیماری است.

اعداد به اشتراک گذاشته شد توسط SAPM در حالی که بررسی اقدامات احتیاطی گرفته شده در سراسر کشور برای مقابله با گسترش coronavirus.

این جلسه با حضور فدرال وزیر بهداشت و درمان دکتر Tauqeer شاه, مدیر اجرایی NIH و نمایندگان ارتش پاکستان است.

در طول جلسه SAPM همچنین گفت که اقدامات مناسب در محل در تمام فرودگاه ها و مسیرهای زمینی.

همچنین تصمیم گرفته شد در این جلسه که دولت را راه اندازی بیماری نظارت واحد پاسخ (DSRU) برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

دکتر میرزا کارگردانی مقامات که یک سیستم یکپارچه باید در جای خود برای سازگار هوشیاری و اقدام سریع در برابر این بیماری است. او دستور مقامات مربوطه به مطمئن شوید که DSRUs باید صالح پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان.

“DSRU خواهد نقش مهمی برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” اظهار داشت: دکتر میرزا.

این جلسه برگزار شد و پس از دکتر ظفر میرزا تایید ششم coronavirus در کشور در روز پنج شنبه.

با توجه به توییتر SAPM گفت که بیمار “است از نظر بالینی وضعیت با ثبات در سند است و به خوبی مراقبت گرفته شده است.”

در همین حال ریاست جلسه دیگری در اسلام آباد که با حضور نمایندگان مختلف جهانی, سازمان, Dr میرزا گفت: دولت با استفاده از تمام منابع در دسترس برای حفاظت از توده ها از coronavirus.

او گفت: با توجه به رادیو پاکستان فدرال و دولت های استانی در حال همکاری با یکدیگر برای اطمینان از اجرای این طرح اقدام علیه coronavirus.

این SAPM گفت: شش مورد از کروناویروس که تا کنون تایید شده در پاکستان است. او گفت: ما به موقع در زمان اقدامات لازم برای مهار این ویروس.

نمایندگان سازمان های جهانی قدردانی از دولت مراحل و اطمینان کامل به همکاری پاکستان برای مقابله با چالش های ناشی از کوروناویروس.

“دولت است و نه غفلت نسبت به دانش آموزان”

دادگاه عالی اسلام آباد روز جمعه گفت: پدر و مادر از دانش آموزان پاکستانی گیر در چین در شهر ووهان که دولت نیست غفلت در این مورد و نخست وزیر عمران خان نظارت بر موضوع خود است.

اظهارات تصویب شد توسط IHC رئیس دادگستری اطهر Minallah در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر که باید التماس کرد دادگاه به دولت به طور مستقیم به تخلیه عزیزان خود را از ویروس کانون.

“برای اولین بار پس از تولد من من دیدن که کعبه تعطیل شده است” عدالت Minaalah اظهار داشت: و به یاد پدر و مادر است که وضعیت ‘خطرناک’.

“من می توانم درک خود را از درد و غم و اندوه اما این یک مسئله بزرگتر” عدالت اطهر Minallah گفت: نگران پدر و مادر است.

در این جلسه پدر و مادر گفت قاضی که صبر و شکیبایی خود را که مورد آزمایش قرار گرفت و شکایت کرده است که هیچ بود گوش دادن به آنها.

“دولت سخن گفت به ما به دستور دادگاه و یا دیگری آنها نمی انجام داده اند” آنها استدلال کرد.

پدر و مادر خواست دادگاه به طور مستقیم دولت به تخلیه بچه های خود را و نگه داشتن آنها را در قرنطینه بود و زائران از ایران در حال نگهداری در مدت 15 روز است.

اما به این CJ پاسخ داد که درخواست ثبت شده توسط پدر و مادر بود و نه نگهداری و تنها شنیده بودن آنها را برآورده سازد.

در این جلسه مدیر کل وزارت امور خارجه اطمینان داد این دادگاه است که تصمیم گیری در مورد دانش آموزان گرفته خواهد شد در آینده فدرال در جلسه هیئت دولت.

به این پدر و مادر خواسته دادگاه به طور مستقیم دولت به یک تصمیم نهایی در دانش آموزان است.

“دادگاه نمی تواند موضوع هر گونه سفارشات است که نمی توان اجرا” در پاسخ عدالت Minallah و پرسید: پدر و مادر اعتماد به دولت است.

پس از عبور از سخن گفتن CJ Minallah موکول دادرسی تا مارس 13.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im