Snowpiercer فصل 3 تاریخ انتشار و داستان

[ad_1]

انتظار به پایان رسید زیرا فصل 3 Snowpiercer به زودی در راه است. خبر خوب دیگر برای طرفداران این است که نه تنها فصل 3، بلکه قسمت چهارم این فرنچایز نیز توسط شبکه آمریکایی TNT تایید شد. فصل 3 Snowpiercer در 24 ژانویه 2022 منتشر می شود و طرفداران می توانند آن را در نتفلیکس ببینند.

Snowpiercer یک سریال پسا آخرالزمانی، تخیلی آب و هوایی و علمی تخیلی است که بر اساس یک رمان گرافیکی فرانسوی با عنوان Le Transperceneige ساخته شده است. در حالی که دو فصل گذشته کاملاً ما را به یک سفر وحشی برده است، فصل سوم ما را کاملاً از دامنه ها خارج می کند. بینندگان نمی توانند منتظر بمانند تا ببینند قطار فوق العاده آنها را نجات داده است.

این نمایش در مورد دنیای ضد اتوپیایی است که در آن عصر یخبندان همه چیز را فرا گرفته است و آخرین نفری که باقی می ماند سوار قطاری در حال حرکت به نام Snowpiercer می شود. ما را با ملانی کاویل معرفی کردند که مسئول تعمیر و نگهداری قطار است، اما او با افراد طبقه پایین تر که یکی از آنها آندره لیتون است، همدردی زیادی دارد. در حالی که لیتون برای تحقیق در مورد یک قتل فراخوانده می شود، او به طبقه پایین سوگند یاد می کند که راهی برای مبارزه با این جنگ پیدا خواهد کرد و با این موقعیت موفق می شود انقلابی را سازماندهی کند که او را در راس قطار قرار دهد. اما بدترین اتفاق هنوز در راه است، زیرا آقای ویلفورد وارد صحنه می شود.

Snowpiercer فصل 3 جزئیات بازیگران

رادار فنی

در فصل دوم، با بسیاری از چهره‌های جدید آلیس آشنا شدیم، از جمله شان بین در نقش آقای ویلفورد و روآن بلانچارد در نقش الکساندرا. اگرچه او در فینال فصل 1 دبیو کرد، اما در فصل 2، او به یک بازیکن ثابت تبدیل شد.

علاوه بر تمام چهره های جدید در فصل دوم، باید بازیکنان معمولی برفی را از فصل 1 ببینیم، مانند دیوید دیگز در نقش آندره لیتون و جنیفر کانلی در نقش ملانی کاویل. انتظار می رود همه بازیگرانی که در فصل 2 شرکت کردند، به جز بازیگری که توسط سریال کشته شد، برای فصل سوم بازگردند.

بازیگرانی که برای فصل 3 تایید شده اند عبارتند از: آرچی پنجابی، آلیسون رایت، روآن بلانچارد، کیتی مک گینس، میکی سامنر، لنا هال، ایدو گلدبرگ، سم اتو، روبرتو اوربینا، آنالیز باسو، شیلا وند و استیو.

بیایید یک نمای کلی از داستان پربیننده ترین فصل 1 و فصل 2 ارائه دهیم

Snowpiercer فصل 3
رادیو تایمز

در سال 2014، جهان در نتیجه مداخله انسان در تلاش برای تغییر آب و هوای گرم‌تر به یک زمین بایر یخ زده تبدیل شد. هفت سال بعد، در سال 2021، برخی از بازماندگان نژاد بشر به موتور قطار با حرکت دائمی ساخته شده توسط آقای ویلفورد مرموز راه یافتند. این Snowpiercer دائماً در سراسر جهان سفر می کند تا مسافران خود را در حال حرکت و در نتیجه زنده نگه دارد.

با این حال، به دلیل سیستم سختگیرانه طبقاتی، تنش افزایش می یابد و فشار می تواند حتی برای یک Snowpiercer بسیار زیاد شود. درست قبل از رفتن Snowpiercer، مردم به قطار هجوم بردند و برخی موفق شدند سوار شوند. این افراد که به Tailies معروف هستند حتی در شرایط وحشتناکی در صف قطار زندگی می کنند.

خسته از اینگونه زندگی کردن، دارند برنامه ریزی انقلاب می کنند، اما یکی از رهبرانشان، یعنی. آندره لیتون، که بعدا ملانی کاویل، صدای قطار، و روش، رئیس پلیس، او را صدا زدند. به عنوان یک کارآگاه سابق، از لیتون خواسته شده تا یک معمای قتل را حل کند. در همین حال، پایک انقلاب را آغاز کرد، اما پس از بردن تنها یک خودرو، توسط نیروهای امنیتی کاملا مسلح متوقف شدند. سپس لیتون برای پایان دادن به انقلاب زودرس وارد می شود.

بعداً در اتاق کنترل، بنت ملانی را با آقای ویلفورد تماس گرفت. او همراه با بس لیتون، جسد قربانی را بررسی می کند و اعضای گم شده قربانی را پیدا می کند، در حالی که در صف مایلز، آپتین از روث گرفته می شود تا یک مهندس آینده شود.

هنگامی که بس لیتون را در اواخر همان روز به سلولش برمی گرداند، تالس نموداری از قطار را روی لباسی ترسیم می کند و حواس او را پرت می کند تا تایلی دیگری بتواند اطلاعات را با خود ببرد. با این حال او سرنگون شد. وقتی از خواب بیدار می شود، ملانی او را سرزنش می کند، اما او پاسخ می دهد که می داند قربانی قتل جاسوس ویلفورد بوده است.

ملانی و روش اعتراف کردند که قربانی در واقع جاسوسی بود که داروی جدیدی به نام کرونول را ردیابی می کرد. لیتون به آنها فاش می کند که Chronole جدید نیست. آنها سپس از دکتر هنری بازجویی کردند که فاش کرد که مقداری از آن را در بازار سیاه فروخته است. این امر لیتون را به سمت ترنس سوق داد که مظنون را برای او توصیف کرد. با این حال، قبل از فاش کردن اطلاعات به ملانی، او اصرار دارد که جوزی را ملاقات کند و مخفیانه یک تراشه دسترسی به او می دهد تا در را باز کند.

در همین حال، اریک قاتل واقعی، نیکی را می کشد. ملانی و لیتون پس از اطلاع از مرگ نیکی، در مورد کلاس اول تحقیق می کنند. در آنجا، ال‌جی فولگر متوجه می‌شود که اریک ناپدید شده است و باعث می‌شود بس و اسویلر او را از طریق قطار تعقیب کنند که منجر به مرگ او توسط نگهبانان قطار شد.

با استفاده از تراشه دسترسی، جوزی تایلی سابق، آسترید را که اکنون در سومین کار می کند، به یک جاسوس در صف تبدیل می کند. در طی یک مکالمه شخصی با LJ، لیتون متوجه می شود که او از اریک برای کشتن این مردان استفاده کرده است و او او را به ملانی تحویل می دهد. پس از پیدا شدن قاتل، ملانی به لیتون مواد مخدر داد و او را در کشو گذاشت زیرا می دانست که او قطار را می راند.

پس از اطلاع از ناپدید شدن لیتون، جوزی از تراشه دسترسی برای جستجوی او استفاده می کند. آسترید او را به سمت ترنس راهنمایی می کند، که او را به ماشینی که در کشو قرار دارد می برد، جایی که لیتون را پیدا می کند. با این حال، او توسط بس و اسویلر پیدا می شود و با کمک بس، لیتون را به زارا می برد.

در همین حال، ال جی برای قتل محاکمه شد و ملانی را در طول شهادتش با فاش کرد که قربانی دوم همه چیز را درباره آقای ویلفورد به او گفته است، شوکه کرد. دادگاه سپس او را مجرم تشخیص داد، اما ملانی ترسیده مخفیانه ترتیبی داد که LJ از ترس افشای اسرار او آزاد شود.

این تصمیم منجر به توقف کار سازماندهی شده توسط آدری شد. در پاسخ، ملانی سومی را ملاقات می کند و تهدید می کند که در صورت ادامه اعتصاب، تعدادی از آنها را به صف می فرستد. لیتون نزد ملانی می رود، اما قبل از آن او درگیر کارهای فنی بود.

خوشبختانه ملانی موفق به تعمیر قطار می شود. لیتون که می‌خواهد انقلاب خود را آغاز کند، آدری و دیگر افراد کلیدی مورد اعتمادش را ملاقات می‌کند. ملانی در این بین زارای حامله را تهدید می کند که به لیتون کمک می کند تا فرار کند. زارا به جوزی که برای بازجویی برده شده است خبر می دهد. با این حال، جوزی حاضر به تسلیم شدن از لیتون نیست و در عوض مورد شکنجه قرار می گیرد.

اگرچه ملانی مورد حمله قرار گرفت، اما از جلسه جان سالم به در برد و جوزی را در دفترش قفل کرد. بس لیتون را متقاعد می کند و LJ را متقاعد می کند که به او کمک کند، در حالی که ملانی مایل ها به موتور دسترسی می دهد. LJ همچنین متوجه می شود که ملانی Snowpiercer را اداره می کند. سپس به پدر و مادرش می گوید.

در همین حال، لیتون افراد خود را جمع می کند تا انقلاب را شروع کنند، در حالی که ملانی به روث فاش می کند که Snowpiercer را ساخته است و ویلفورد یک کلاهبردار است. وقتی فرمانده گری از شورش آنها می شنود، در ماشین شب به شورشیان حمله می کند. او که می خواهد بداند چگونه حریف خود را شکست دهد، پایک را نزد او می آورد و یاد می گیرد که چگونه با لیتون مبارزه کند. در بازگشت به قطار، پایک از لیتون دیدن می کند و گزینه هایی از فرمانده گری به او پیشنهاد می کند.

ملانی، در همین حال، از اعدام فرار می کند و با لیتون ملاقات می کند و ماشین هایی را که جک بوت ها در آن نگهداری می شوند، باز می کند. سپس تسلیم می شود. اما پس از اینکه او از دست نگهبانش فرار کرد، ملانی گریخت و همه را رها کرد تا بمیرند.

اکنون که شورشیان در جنگ پیروز شده اند، ملانی در حال واگذاری قدرت به Snowpiercer است. اما سپس با یکی دیگر از قطارهای ویلفورد، Big Alice که یک قطار تدارکاتی است، برخورد می کنند. ملانی معتقد است که خود ویلفورد در قطار است و به لیتون در مورد آن هشدار می دهد. ملانی از قطار به بیرون پرت می شود در حالی که روث به ویلفورد سلام می کند. با این حال، آقای ویلفورد حاضر نشد، اما دختر ملانی، الکساندرا، به آنها هشدار داد که 13 دقیقه فرصت دارند تا تسلیم شوند یا در اثر یخ زدگی بمیرند.

فصل دوم دقیقاً از جایی شروع می شود که فصل اول به پایان رسید و انقلابی را که لیتون شروع کرد ادامه می دهد. آقای ویلفورد شرور نمایش است که با لیتون در مورد اینکه چه کسی مسئول قطار است، روبرو می شود. ما همچنین می بینیم که ملانی در حال تلاش برای یافتن یک پایگاه یا نوعی انسانیت از قطار است در حالی که ویلفورد موفق می شود قطار را سوار شود. او لیتون را در ماشین کمپوست بزرگ آلیس تعقیب می کند. اما در نهایت، لیتون را می بینیم که برای آخرین بار با آقای ویلفورد در حالی که ماشین را یخ می زند روبرو می شود، جایی که مجبور می شوند از هم جدا شوند و ویلفورد را پشت سر بگذارند. بنابراین، در فصل 3 باید به چیزهای زیادی پاسخ داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365