هوشمند مستند طولانی در بلوچستان تا ژوئن 2 به عنوان COVID-19 موارد فراتر از 2900

ترافیک پلیس رسمی اعلام و از طریق بلندگو در مورد قانون ترافیک برای آگاهی عمومی در طول مستند. — برنامه/فایل

کویته: بلوچستان دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد برای گسترش هوشمند مستند تا ژوئن 2 به عنوان استان coronavirus موارد رسیده 2,968.

پرداختن رسانه ها, سخنگوی دولت بلوچستان Liaquat Shahwani گفت که این تصمیم به ممنوعیت حمل و نقل عمومی تایید شده است به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus به خصوص در مناطق روستایی استان است.

“بیم آن می رود که با از سرگیری خدمات حمل و نقل coronavirus را به ما روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته,” او گفت:, و اضافه کرد که حدود 30 درصد مناطق بلوچستان در حال ایمن از ویروس.

اصرار مردم برای جشن به مناسبت سعید فطر با سادگی استانی سخنگوی درخواست شهروندان را به شرکت در بین شهرستان سفر در طول مستند و تاکید کرد که سنتی جشنواره هستند ممنوع در استان در طول عید و جشن است.

امید است که جامعه کسب و کار خواهد شد و نقش مهمی در ریشه کن کردن coronavirus Shahwani نگهداری می شود که حدود 1100 مغازه ها شده اند مهر و موم شده و 720 نفر دستگیر شده اند برای نقض دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) تا کنون است.

“اطلاع رسانی صادر شده است برای باز کردن نانوایی ها تا 12 بعد از ظهر, اما, مغازه ها باز خواهد بود از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر بعد از عید,” او اضافه شده است.

‘بیش از 2900 متاثر از coronavirus’

در حالی که ارائه موقعیتی گزارش در بلوچستان استانی سخنگوی مطلع که 2,968 موارد coronavirus گزارش شده در این استان به روز است. در این میان 1919 موارد گزارش شده در بلوچستان از 1 تا 20, حسابداری برای 65 درصد از کل تعداد.

“وجود دارد که حدود 21 درصد از زنان و 79 درصد از مردان در میان ویروس affectees به تاریخ,” او اضافه شده است.

دست زدن به گسترش این ویروس در میان گروههای سنی مختلف Shahwani اعلام کرد که موارد گزارش شده برای COVID-19 بين 11 تا 20 سال در بلوچستان است که 11 درصد در حالی که در حدود 9.5 درصد از مردم آسیب دیده از این ویروس هستند و در گروه سنی 51 تا 60 سال است.

“Coronavirus موارد در میان افراد بالاتر از 60 سال سن دارند 5.5% در حالی که این درصد از کودکان بین سنین یک و 10 در مجموع coronavirus موارد گزارش شده به مقدار 7%,” او اضافه شده است.

با تاکید بر اینکه پیشگیری تنها راه برای مبارزه با سرایت Shahwani نشان داد نگرانی که جوانان شده اند بیشتر تحت تاثیر ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im