شش کارگر در Oppo کارخانه در Noida آزمایش مثبت برای COVID-19; شرکت تعلیق عملیات

توسط PTI

دهلی نو: گوشی چینی ساز Oppo است به حالت تعلیق عملیات در Noida کارخانه پس از آن شش کارگران به ترتيب آلوده coronavirus ارشد Gautam Budh نگر افسر پلیس تایید کرد روز دوشنبه.

این شرکت تا به حال از سر عملیات در روز جمعه با غربالگری از همه کارکنان که پرسیده بودند برای پیوستن به این کار می کنند. بر اساس اطلاعات موجود با Gautam Budh (GB) نگر پلیس, افسر گفت PTI که شش کارگران در Noida گیاه از Oppo تست شده اند COVID-19 مثبت است.

هنگامی که تماس Oppo هند گفت که این شرکت تا به حال به دست آمده اجازه از مقامات دولتی برای از سرگیری تولید در پی MHA بخشنامه. “به عنوان یک سازمان است که امنیت همه ما کارکنان و شهروندان در خط مقدم ما تا به حال نه تنها انجام COVID-19 آزمون برای همه کارکنان در این مرکز تولید در گریتر نیدا بلکه به حالت تعلیق در تمام عملیات در کارخانه. ما در حال انجام اقدامات سختگیرانه برای حفظ کارکنان امن” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Oppo همچنین گفت که آن را آغاز کرده است غربالگری بیش از 3000 کارگران که برای پیوستن به کار و همچنین با نزدیک شدن به دولت برای آزمون. شده اند وجود دارد و در مجموع 255 coronavirus موارد مثبت در GB نگر که در روز یکشنبه.

تا شنبه 4,738 نمونههای جمع آوری شده از سراسر GB نگر منطقه متشکل از نویدا و گریتر نیدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im