شش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری, کارکنان شاغل در راهپیمایی خود را در Tulsa, Okla. باید آزمایش مثبت برای coronavirus مبارزات انتخاباتی تایید شنبه.

این خبر پس از تولسا مقامات هشدار داد این کمپین که در این تجمع مطرح می تواند یک “سوپر پخش” تهدید به شهرستان به لطف ده ها هزار نفر از شرکت کنندگان. Tulsa شهردار G. T. به bynum در ابتدا اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد برای شهرستان در طول این تجمع راه می رفت اما آن را به عقب پس از تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری این تجمع شنبه شب.

“هر پروتکل های ایمنی مبارزات انتخاباتی کارکنان در حال آزمایش برای COVID-19 قبل از حوادث. شش نفر از پیشرفت تیم آزمایش مثبت از صدها نفر از آزمایشات انجام شده و قرنطینه روش بلافاصله اجرا شده است. هیچ COVID مثبت کارکنان و یا هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود در تجمع امروز و یا در نزدیکی شرکت کنندگان و مقامات منتخب. همانطور که قبلا اعلام, همه تجمع کنندگان داده می شود متوسط چک قبل از رفتن را از طریق امنیتی که در آن نقطه آنها داده می شود مچبند facemasks و ضد عفونی کننده دست,” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh در بیانیه ای گفت: با توجه به سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو