شش جدید موارد مثبت در پنجاب; 21 از 29 آلوده 70 ساله coronavirus قربانی!

توسط اکسپرس سرویس خبری

CHANDIGARH: Punjab روز سه شنبه گزارش شش coronavirus موارد مثبت مصرف دولت را در مجموع به 29.

مقامات بهداشتی باید گفت که 21 از این افراد گرفتار عفونت از 70 سال که از درگذشت COVID-19 مارس 18.

یک granthi در روستای gurudwara این septuagenarian آمده بود بازگشت به هند پس از دو هفته سفر به آلمان و ایتالیا. قبل از مرگ او تا به حال انجام شده مسیر و توزیع پراساد به جانبازان در این روستا است.

یک خانواده از سه, شوهر, همسر و فرزند – از Virk روستا در فیللور در نزدیکی شهر جلندر که شناخته شده بودند به 70 سال تایید شده است به کروناویروس مثبت است.

مقامات در حال حاضر مهر و موم کرد.

به عنوان بسیاری از شانزده از 21 نفر در اواخر دهه 70 ساله آلوده به او شناخته می شدند.

از این 14 در حال اعضای خانواده و بستگان. آنها سه پسر که 45 و 35 و 34 سال بوده, این دختر در قانون است که 40 او 36 ساله و دختر 17 ساله نوه و سه نوه کوچیک در گروه سنی 5 تا 10.

فرد دیگری است که قرارداد این ویروس است که خود را از 68 سال از Moriwala روستا در Hoshiarpur منطقه. دو شرکت مسافران به Hola-Mohalla جشن در Anandpur صاحب در Ropar منطقه نیز آزمایش مثبت است. مرحوم گفته بود مقامات که او در آنجا ماند در Anandpur صاحب شش روز.

حدود 20 lakh مردم در شش روز سیک مذهبی Hola-Mohalla جشن. اما تنها 40 لاخ افراد شرکت کننده در این جشنواره با توجه به ادامه بحران بهداشتی.

همچنین نگاه کنید به:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>