شش در حالی که تمیز کردن مخزن سپتیک در Jharkhand

خدمات اکسپرس نیوز

اندک: شش نفر، از جمله دو صاحب ساختمان، به دلیل خفیه در حالی که تمیز کردن یک مخزن سپتیک در منطقه دیوگر از شهرستان جرخاند درگذشت. به گفته شاهدان عینی، تمام شش نفر یک به یک به مخزن سپتیک رفتند تا جان یکدیگر را نجات ببخشد.

به طور قابل ملاحظه، پوشش مخزن سپتیک برای چند روز آخر پس از ساخت آن بسته شد تا از هر گونه حادثه ناخوشایند اجتناب شود. Brajesh چاندرا بارنوال کردم یک مخزن سپتیک جدید ساخته شده در محل خود و
کارگر روز یکشنبه به داخل آن فرستاده شد تا تخته های چوبی مورد استفاده برای گذاشتن تخته های روی آن را باز کند.

هنگامی که او بیرون نمی آمده، کارگر دیگری داخل رفت، که او نیز باز نگشت. سپس صاحب خانه برایجیش چاندرا بارنوال، 48 ساله، خودش رفت داخل اما او نیز بیرون نمی آمده که، برادر کوچکترش، میتله چاندرا بارنوال، 42 ساله، تنها برای بیرون نرفتن از زمین.

به همین ترتیب، سه نفر دیگر – میسون گوویند، دو پسرش، بابلو و لالو نیز یکی پس از دیگری به آن رفتند و بیرون نرفتند. وقتی همه شش نفر از داخل جواب نداده اند، زنگ خطری به وجود می امد که به کمک یک JCB از آن بیرون آورده شده اند.

به بيمارستان “سدار” هجوم آوردن و اعلام کردن که همه شون کشته شدن.

معاون رئیس کمیسیون رکابزن دیوگر گفت که پریما فاسی، به نظر می رسد که همه آنها بر اثر خفگي جان خود را از دست داده اند.
“تمام شش نفر برای بررسی شخص دیگر به داخل مخزن سپتیک رفتند، و یا به علت خفگي بیهوش شده و یا فوت کرده اند. بعدها، آنها اعلام شدند که توسط پزشکان پس از اینکه به بیمارستان سادار در دوخر هجوم آورده شدند، کشته شدند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>