شش اتهام شبه نظامیان کشته شده در حملات اسرائیل در پاسخ به فلسطین موشک سد

یک توپ از آتش است که دیده می شود پس از یک حمله هوایی اسرائیل در رفح در جنوب نوار غزه در اوایل فوریه 23 سال 2020 است. نیروی هوایی اسرائیل ضربه چه نظامی گفته شد جهاد اسلامی سایت در نوار غزه در اواخر فوریه 23, پس از فلسطینی داعش گفت: آنها شلیک رگباری از راکت به اسرائیل است. عکس: AFP

قدس: جنگ مانیتور گزارش روز دوشنبه که اسرائیل حملات هوایی به کشته شدن شش ادعایی داعش از جهاد اسلامی فلسطین گروه های شبه نظامی در غزه و سوریه پس از گروه اخراج رگباری از راکت به اسرائیل است.

در آخرین tit-for-tat خشونت پیش از مارس 2 کلی انتخابات در دولت یهودی اسرائیل نیروی هوایی هدفمند “جهاد اسلامی ترور سایت” در سراسر نوار غزه و در نزدیکی پایتخت سوریه دمشق نظامی در بیانیه ای گفت:.

از آن پس بیش از 20 موشک و خمپاره شلیک شده از فلسطینی تحت محاصره خود در پاسخ به کشته شدن یک شبه نظامی جهاد اسلامی در امتداد نوار غزه مرز.

جهاد اسلامی که همراه با متفقین گروه حماس مبارزه سه جنگ با اسرائیل از سال 2008 در عمل در هر دو نوار غزه و سوریه است.

ارتش اسرائیل گفت: آن را به حال زده و جهاد اسلامی اهداف در حومه دمشق از جمله پایگاه “استفاده می شود به عنوان یک مرکز” برای فعالیت های این گروه در کشور است.

جهاد اسلامی است که در گفتگو با رئیس جمهور سوریه بشار اسد را تایید کرد اوایل روز شنبه که دو نفر از مبارزان آن کشته شدند.

به ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور بعد تایید کرد که چهار اضافی طرفدار اسد, ایران-حمایت مبارزان درگذشت در اعتصاب.

حداقل یکی از ایران-حمایت مبارزان سوریه شد در حالی که ملیت دیگران ناشناخته باقی مانده رصدخانه سر رامی Abdel رحمان گفته است.

پس از شروع بحران سوریه در سال 2011 اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه به طور عمده هدف قرار دادن نیروهای پلیس و همچنین نیروهای متفقین نیروهای ایرانی و مبارزان از لبنان.

این نادر است برای آنها را به ادعا می کنند چنین حملات به طور مستقیم.

بولدوزر

پیشتر در روز یکشنبه اسرائیل را نظامی کرد کشته شدن یک شبه نظامی در غزه که سعی کرده بود به گیاه یک دستگاه انفجاری در نزدیکی حصار مرزی.

اسرائیل بعد تایید کرد که آن را استخراج نظامی را با بولدوزر.

اسرائیل را افزایش تدابیر وزیر دفاع نفتالی بنت به دنبال یک سیاست حفظ بدن از شبه نظامیان از غزه به عنوان تراشه چانه زنی برای فشار به حماس که برگزار شد اجساد دو سرباز اسرائیلی پس از 2014.

یک ویدیو پدید آمده بعد از آن در رسانه های اجتماعی بود که تصدیق شده توسط AFP نشان دادن بولدوزر نزدیک شدن بدن در حالی که یک گروه از جوانان ظاهرا غیر مسلح مردان در تلاش بودند تا آن را بازیابی.

صدای تیراندازی شنیده است و در نهایت فرار به عنوان بولدوزر بیل های اتحاد جماهیر شوروی تا بدن است.

ساعت بعد بیش از 20 موشک و خمپاره راکت از غزه به سوی اسرائیل تنظیم کردن آژیر هشدار در جنوب شهر اشکلون و چندین مکان دیگر.

بیش از یک دوجین شد ره توسط دولت یهودی را گنبد آهنین سیستم دفاع ضد موشکی اسرائیل به ارتش اضافه کرد: وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب های جدی در اسرائیل است.

جهاد اسلامی مسئولیت شلیک راکت تماس آنها را در پاسخ به کشته شدن یکی از مبارزان آن در امتداد مرز غزه اوایل یکشنبه.

ارتش اسرائیل گفت: آن را در پاسخ به شلیک راکت توسط هدف قرار دادن “ده” از جهاد اسلامی اهداف در سراسر غزه.

مقامات بهداشت در غزه گفت: چهار نفر زخمی شدند.

حماس و اسرائیل در آخرین مبارزه در یک جنگ تمام عیار در سال 2014 اما کوچکتر flareups نسبتا شایع است.

در ماه نوامبر جهاد اسلامی و اسرائیل جنگیدند سه روز درگیری که در سمت چپ 35 فلسطینی کشته و بیش از 100 زخمی با توجه به آمار رسمی.

تحت موافقت نامه رسمی در سال گذشته اسرائیل کمی کاسته محاصره فقیر فلسطینی تحت محاصره در ازای نسبی آرام است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>