وضعیت عادی در گجرات Khambat شهر پس از درگیری های جمعی, شاه در برابر هندو لباس

توسط PTI

آناند: حالت عادی بازگشت به سچین در شهر گجرات آناند منطقه در روز چهارشنبه پس درگیری های جمعی در سه روز معاملاتی گذشته, پلیس گفت:.

به عنوان بسیاری از 84 نفر دستگیر شده اند به گفته مقامات.

هفت اولین گزارش اطلاعات (FIRs) ثبت نام کرده بودند از روز یکشنبه, از جمله یکی در برابر سابق BJP MLA سانجی Patel, اعضای هندو Jagran منچ (APQA) و برخی از مشاوران محلی, پلیس گفت:.

پاتل است دستگیر شده است. او و دیگران را متهم به نقض اطلاع رسانی صادر شده توسط منطقه دادرس تحمیل probibitory سفارشات محدود کردن جنبش از گروه. آنها تا به حال سازماندهی یک تجمع در روز سه شنبه.

جزئیات به روز رسانی در دهلی شورش در اینجا

در این تجمع برگزار شد در نزدیکی Gawara برج با حضور بیش از 6000 نفر آنها گفته شده سخنان تحریک آمیز طبق یک شاه ثبت شده در پاسداری شهرستان ایستگاه پلیس تحت گجرات پلیس عمل می کنند.

تنش بالا گرفت تا روز سه شنبه در میان bandh (shut – down) تماس داده شده توسط برخی از هندو لباس های منجر به حوادث آتش سوزی.

هیچ حادثه نامطلوب گزارش شد در روز چهارشنبه. افرادی که فرار کرده بود خانه های خود را از ترس خشونت بودند بازگشت و بازارهای باز مانده است, یک مقام ارشد پلیس گفت.

“در همه 84 نفر دستگیر شده اند در هفت دپو تسلیم در ارتباط با درگیری های جمعی که به دنبال bandh تماس دیروز” بازرس کل پلیس (محدوده احمدآباد) A K Jadeja گفت.

“وضعیت به حالت عادی بازگشت. ما انجام گشت شب گذشته و امروز. کافی پلیس اعزام شده است” Jadeja گفت.

حداقل 20 خانه و به عنوان بسیاری از وسایل نقلیه را به آتش کشیدند در خشونت آغاز شد که در روز یکشنبه.

آنچه باعث خشونت بود و هنوز روشن نیست که با برخی از گزارش ها گفته شد که در آن نشت بیش از درگیری که تا به حال فوران در طول Uttarayan جشنواره در ماه ژانویه است.

مدیر کل پلیس Shivanand Jha در بازدید از این شهر در روز سه شنبه و ملاقات مردم از هر دو هندو و جوامع مسلمان.

تیم از اقدام سریع نیروی دولت و رزرو پلیس مستقر در سراسر شهر.

به گجرات دولت اعلام کرده بود که روز سه شنبه آن را تحمیل آشفته مناطق عمل در برخی از نقاط این شهر است.

عمل به دنبال جلوگیری از پریشانی فروش ملک در اشتراکی-مناطق حساس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im