وضعیت قبر می تواند منجر به بیشتر تنش: Lt Gen DS Hooda

وضعیت در شرق لاداخ پس از مرگ سربازان هندی در درگیری بسیار قبر در حال حاضر. آن را در حال حاضر جدی برای شروع چون PLA سربازان آمد و اشغال سرزمین های هندی.

آن را در ابتدا احساس زن را سخت مذاکرات برای حل و فصل موضوع اما با آخرین خشونت منجر به مرگ و میر ناشی از آن می تواند تبدیل به سخت تر برای پیدا کردن یک قطعنامه. دوره آینده همه چیز خواهد شد بستگی دارد در چه خواسته های دو طرف و اینکه آیا هر دو آماده هستند برای آشتی.

بخوانید | 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند پس از هند و چین بست در Ladakh را Galwan دره

ما نمی دانیم که چقدر در مورد چینی نیت این بار به عنوان مخالف به Doklam یا Chumar حوادث. در این حوادث این مشکل محدود به ساخت و ساز جاده ها توسط چینی ها و ما مخالف آن. من با دیدن این بن بست منجر به بیشتر تنش اگر چه چینی ها می خواهند این است که ما قبول نداریم. اگر چینی ها موافق به بازگشت به موقعیت اصلی به همراه لاک و سپس تنش می کند. اما این بار چینی ها به نظر نمی رسد آماده به تخلیه این مناطق است.

از نظر ما, ما نیاز به یک استراتژی شرکت و نشان از قدرت بر روی زمین با یک پیام روشن است که آنها نیاز به رفتن به عقب و بازگرداندن وضع موجود حول و حوش. آن است که مسئولیت خود را نیز به احترام به پروتکل های. پس از این گسترده اصول پذیرفته شده این جزئیات می توان کار می کرد. ما به طور کلی موضع نیاز به enunciated به دولت چین است.

بخوانید | تقابل با چینی بر روی میز مذاکره هند سیاست نیاز به تعمیرات اساسی: کارشناسان

شرق لاداخ درگیری نیست عادی روال حادثه مرزی. این بدیهی است که برنامه ریزی شده است در بالاترین سطح است. صحبت از برداشت های متفاوت از لاک و لینک به Darbuk-Shyok-Daulet التماس Oldie جاده نادرست است. به نظر من آنها می خواهند به اجبار هند اگر چه آیا آنها موفق خواهد شد یا نه چیز دیگری است. این حادثه بوده است با حمایت برنامه ریزی آماده سازی و بسیج یک نیروی بزرگ در زمین است. اندازه نرمال گشت 30-40 سربازان; 4,000-5,000 نیروهای در حال انتظار نمی رود. بزرگتر سوال این است که آیا چینی ها می خواهند برای حفظ صلح در طول لاک و یا تمایل به قرار دادن فشار بر هند و آماده برای رسیدگی به خطرات که مربوط به این مرحله است.

هر آنچه در آن است که ارتش هند آماده شده است. در شرایط نظامی هند قابلیت نسبتا قوی در کنار ما از مرز. اگر این شدت نیروهای ما مرسوم قوی برای رسیدگی به این وضعیت است. که یک نگرانی عمده است و نباید محدود ما گزینه های سیاست. یکی دیگر از جنبه های مهم ارتباط از طرف ما. ما می تواند آن را به کار گرفته کمی بهتر است. بدون به اشتراک گذاری اطلاعات حساس را واقعی موقعیت می توانست ارتباط برقرار غیر ضروری برای جلوگیری از حدس و گمان است. با برقراری ارتباط پیام از طریق رسانه های ما نیز ما ایستاده روشن به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im