خواهر اموزش لوئیس از کراچی Dar-ul-Sukoon دور می گذرد با توجه به COVID-19

یک کاتولیک رومی, راهبه, اموزش لوئیس نیز دریافت غرور و افتخار از کراچی جایزه بیش از سهم خود را به جامعه — عکس: TDF Ghar Facebook

خواهر اموزش Lewis, the Dar-ul-Sakoon سازمان خیریه را در اتهام گذشت روز سه شنبه پس از عقد قرارداد coronavirus افشا سند دولت, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب.

وهاب پرداخت خود را احترام به متوفی در یک توییت اعلام کرد که لوئیس بود در-مسئول سازمان خیریه را به صورت ذهنی به چالش کشیده و متفاوت-abled کودکان است.

“خواهر اموزش لوئیس که در حال اجرا Dar ul Sukoon برای بسیاری از سال است و متاسفانه گذشت با توجه به #COVID19. او فداکارانه کمک به جامعه ما همیشه به یاد می & گرامی.”

الهام هلندی بنیانگذار موسسه خیریه خواهر گرترود Lemmens لوئیس پیوست این سازمان تقریبا دو دهه به عقب.

یک راهبه کاتولیک رومی لوئیس نیز دریافت غرور و افتخار از کراچی جایزه بیش از سهم خود را به جامعه و به ویژه آسیب پذیر در جامعه است.

موسسه خیریه دولت گفت که لوئیس رو آلوده در جولای 8, و اضافه کرد که او تحت درمان در یک بیمارستان خصوصی.

مقامات تایید کرد که خواهر لوئیس گذشت و سه شنبه شب ، او در میان اعضای موسس موسسه خیریه خانه و خدمت وجود دارد برای بیش از 50 سال است.

دولت اضافه شده است که 21 کودک در Dar-ul-Sukoon آلوده شده اند coronavirus و قرار داده شده است تحت قرنطینه و مقامات تایید کرده است.

لوئیس قرارداد این ویروس در حالی که به دنبال پس از این کودکان نشان داد که مقامات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>