خواهر مرد به اتهام قتل Ahmaud Arbery ارسال شده عکس از خود بدن مرده در اسنپ چت

یک مرد به اتهام قتل Ahmaud Arbery بستری برای ارسال یک عکس از Arbery بدن مرده پس از او به ضرب گلوله کشته شد در اسنپ چت, خورشید گزارش شده است.

لیندسی McMichael و 30 خواهر از تراویس McMichael که همراه با پدرش گرگوری McMichael بود به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. لیندسی گفت: خورشید که او ارسال شده وحشتناک عکس چرا که او “درست-جرم فن.”

“من تا به حال هیچ نابکار و یا سوء قصد زمانی که من ارسال شده است که تصویر” او گفت: خروجی. “این چیزی است که من از طرفداران بزرگ از true crime — من گوش دادن به چهار یا پنج پادکست یک هفته — من به طور مداوم به تماشای این نوع از چیزی.”

“این بیشتر از یک ‘Holy s–t, من نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است’,” او اضافه شده است. “این کاملا قضاوت ضعیف.”

دادستان به نمایندگی از Arbery خانواده لی Merritt تقبیح این عکس به عنوان “عمیقا نگران کننده است.”

“عکس لیندسی McMichael نوشته شده بود بسیار ناراحت کننده و نگران کننده برای خانواده” مریت گفت: خورشید است. “این در واقع متناسب با الگوی McMichael خانواده درگیر شدن در یک عجیب و غریب, خشونت شکل اطفاء شهوت با نگاه.” (مرتبط: شک در Ahmaud Arbery مورد به نام 911 به گزارش ساخت و ساز ملک برخورد نزدیک به دو هفته قبل از عکسبرداری)

“اول شما باید [گرگوری] McMichael های با ایستگاه خبری تصویری از قتل و سپس شما باید دختر خود را به اشتراک گذاشتن یک تصویر از Ahmaud گلوله زده بدن در اسنپ چت. آن را عمیقا نگران کننده رفتار,” او اضافه شده است.

Arbery مرگ دستگیر شد در یک ویروسی تصویری ثبت Feb. 23 که ایجاد خشم بر انتشار آن در هفته اول ماه مارس. این تصویری بود که بعد از آن نازل شده اند به بیرون درز توسط گرگوری McMichael در تلاش برای کاهش تنش های نژادی در جامعه WSB-TV گزارش داد.

Former police officer Gregory McMichael, 64, and his son Travis McMichael pose for a booking photo they were arrested by the Georgia Bureau of Investigation and charged with murder in the shooting death of unarmed black man Ahmaud Arbery, in Brunswick, Georgia, U.S. (Reuters)

افسر سابق پلیس گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael (ایسنا)

در این ویدئو به تصویر می کشد که پدر و مادر مقابله با Arbery در Satilla سواحل محله در گرجستان و تیراندازی Arbery که غیر مسلح.

لیندسی اصرار برادر او “به هیچ وجه قصد کینه توزی بود که” می رود و در ابراز غم و اندوه خود را برای Arbery مادر.

“او مادر من یک مادر نمی, اما من نمی توانستم تصور کنید که از دست دادن فرزند من. من فکر می کنم در مورد او هر روز و غم و اندوه و ناامیدی او باید احساس” او گفت: خورشید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de