آقا هوگو Swire دیدار PM خان به بحث مشترک المنافع روابط

عکس توسط نویسنده

لندن: نایب رئیس مشترک المنافع شرکت و سرمایه گذاری شورای انگلستان (CWEIC) آقا هوگو Swire گفته است که یک مرکز در کراچی خواهد شد تا برای ترویج تجارت و سرمایه گذاری بین کشورهای مشترک المنافع و پاکستان است.

Swire اعلام کرد پس از ملاقات با نخست وزیر عمران خان در اسلام آباد است. سفر به پاکستان بود مرتب توسط مدیر اجرایی Bestway گروه و رئیس محافظه کار دوستان پاکستان (CFOP) خداوند ضمیر Choudrey. Swire همراه بود آقا انور پرویز و Choudrey در دیدار با PM عمران. مشاور نخست وزیر بازرگانی آقای Abdul Razzaq داوود و رئیس هیئت مدیره سرمایه گذاری سید زبیر حیدر گیلانی نیز حضور داشتند به مناسبت.

یک سخنگوی Bestway در اینجا گفته این خبرنگار که Swire مطلع نخست وزیر در مورد فعالیت ها و اهمیت CWEIC و چگونه آن را می تواند نقش مهمی در ترویج تجارت و سرمایه گذاری بین پاکستان و کشورهای مشترک المنافع به ویژه بریتانیا در پست-Brexit سناریو که در آن فرصت های جدید بوجود می آیند برای پاکستان است.

Swire دعوت PM عمران خان به کشورهای مشترک المنافع سر جلسه دولت و مشترک المنافع انجمن کسب و کار 2020 است که برگزار می شود در کیگالی رواندا این سال است.

Swire نیز برگزار می شود جلسات جداگانه ای با داوود و آقای عبدل حافظ شیخ مشاور نخست وزیر مالی به بحث در مورد چگونه پاکستان می تواند با استفاده از آن مشترک المنافع لینک کلیک کنید.

Choudrey اطلاع داد که دولت پاکستان ابراز تعهد و شور و شوق برای آینده تعامل با کشورهای مشترک المنافع و نشان داد علاقه زیادی به پیوستن به CWEIC به عنوان یک عضو و نقش پیشرو را به عنوان یک بخش خصوصی هیئت در آینده کشورهای مشترک المنافع انجمن کسب و کار.

به طور جداگانه Choudrey میزبانی یک شام خصوصی در افتخار از معاون رئیس CWEIC بود که با حضور رهبران کسب و کار از سراسر کشور و کلید وزرای دولت. صحبت به مناسبت Choudrey تشکر Swire برای در نظر گرفتن زمان به پاکستان سفر نماید. ایشان بر اهمیت رابطه پاکستان با بریتانیا و تصریح کرد: تعهد خود را نسبت به بیشتر تقویت این روابط و به ویژه ترویج تجارت و سرمایه گذاری بین پاکستان و بریتانیا و کشورهای مشترک المنافع.

Swire همچنین به برگزاری جلسات مختلف با برجسته رهبران کسب و کار از سراسر پاکستان است. در حالی که CWEIC در حال حاضر Bestway گروه کارفرمایان فدراسیون پاکستان Ijara و حسین میلز به عنوان اعضای آن از پاکستان تعدادی از پاکستان پیشرو در کسب و کار نشان داد علاقه زیادی به پیوستن به CWEIC به عنوان شرکای استراتژیک. با توجه به رشد در عضویت در پاکستان کسب و کار جامعه CWEIC در حال حاضر به دنبال راه اندازی یک مرکز در کراچی برای ترویج تجارت و سرمایه گذاری بین کشورهای مشترک المنافع و پاکستان است.

Choudrey اضافه شده که CWEIC در تلاش است برای ایجاد یک محیط شبکه و رفاه با قرار دادن کسب و کارهای مختلف با یکدیگر است که ممکن است قادر به کشف فرصت ها میان هر یک از دیگر برای بهترین سرمایه گذاری است. او گفت که پست Brexit انگلستان است که به دنبال راه های جدید برای سرمایه گذاری و تجارت و کشورهای مشترک المنافع است که یک منطقه که در آن دولت بریتانیا می خواهم به تمرکز بر روی و برای این CWIEC است یک پلت فرم ایده آل برای شروع با.

اظهار نظر در سفر خود Swire گفت: “من خوشحال هستم که تا به حال چنین موفق به پاکستان که بخشی جدایی ناپذیر از کشورهای مشترک المنافع تجارت است. ما برگزار پربار بحث با جناب نخست وزیر و وزیر تجارت و وزیر مالیه به عنوان به خوبی به عنوان رهبران ارشد کسب و کار. از طریق همکاری های استراتژیک با دولت پاکستان و همچنین بخش خصوصی کسب و کار هدف ما برای حمایت از تلاشهای پاکستان برای گسترش تجارت خود با دیگر کشورهای مشترک المنافع. ما همچنین قصد دارد از راه اندازی یک مرکز در کراچی که بیشتر حمایت از کسب و کارهای محلی در تلاش های خود را برای ارتباط با همکاران در سراسر کشورهای مشترک المنافع. ما مشتاقانه منتظر دریافت یک کسب و کار قوی هیئتی از پاکستان در کنار کشورهای مشترک المنافع انجمن کسب و کار.”

در 23 فوریه سال 2020 PM عمران انجام مراسم تحلیف از سر انور پرویز اقامت در Namal, کالج, Mianwali.

این 16,500 sq. ft. دولت از هنر تسهیلات هدفمند ساخته شده از منابع محلی و مواد سازگار با محیط زیست.

Bestway اجرایی گروه Choudrey CBE گفت: “به عنوان بخشی از ما رئیس اقا انور پرویز را فلسفه شرکت ما نهادینه دوستی شرکت; با تاکید بر تامین سلامت و امکانات آموزش و پرورش در جوامع محلی که در آن ما در انگلستان و پاکستان”.

Choudrey گفت که به عنوان بخشی از Bestway گروه CSR سیاست این گروه متعلق به بانک – UBL تومان اهدا کرده است. 132.4 میلیون (US$1.158 میلیون) به Namal آموزش و پرورش پایه و اساس از ماه ژوئن 2015 از جمله 50 میلیون تومان برای این مرکز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im