اتاق تک تسهیلات کمک کوتا مربیگری دانش آموزان مبارزه با گسترش COVID-19

توسط PTI

کتا: یک تمرین از دانش آموزان اقامت در اتاق یک نفره در سراسر خوابگاهها و پرداخت مهمان (PG) اقامت در مربیگری hub کوتا تا به تا حد زیادی به آنها کمک کرد مقابله با گسترش COVID-19.

حدود 35000 بیش از 40000 نفر از دانشجویان سراسر کشور در حال حاضر در شهر زندگی می کنند در میان این مستند در سراسر کشور با توجه به دولت های منطقه است.

بسیاری از دانش آموزان زنده در خوابگاهها و PG اتاق را پیدا کند آن را غیر معمول به عنوان اتاق تنها کمک به آنها را در انزوا زندگی می کنند و همچنین کمک می کند تا در اجتماعی فاصله.

قابل توجه هیچ مورد مثبت از coronavirus شناسایی شده است که تا کنون در کتا.

ملی تست آژانس در ماه گذشته به تعویق افتاد NEET (UG) و بمبی-JEE (برق) امتحانات به پایان ممکن است به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از مزاحمت برای دانش آموزان و والدین در میان شیوع کروناویروس.

دانشجویان زندگی در اینجا با استفاده از زمان مولد به آماده شدن برای امتحانات ورودی با زمان بیشتری را بر روی دست خود را.

بیش از 1.75 لاخ دانش آموزان به کوتا هر سال برای آماده سازی برای رشته های مهندسی و پزشکی و امتحانات ورودی.

طبق برآورد خشن داده شده توسط چند مربیگری در کتا حدود 80 درصد از دانش آموزان زندگی می کنند در یک اتاق در حالی که باقی مانده 20 درصد در حال تسلیم در دو اتاق.

از مربیگری تا به حال اتمام دوره در ماه دسامبر سال گذشته بسیاری از دانشجویان به رهبری بازگشت به خانه خود را در شهر.

هنوز تعداد قابل ملاحظه ای از دانش آموزان را انتخاب کرده اند که آزمون خود را در مراکز کوتا و یا کسانی که مایل به ادامه تحصیل خود را برای آینده جلسه آموزشی در حال حاضر به ماندن در این شهر است.

دانش آموزان قادر به دنبال خانه انزوا دستورالعمل به عنوان آنها به زندگی می کنند در اتاق های خوابگاه که در آن اختلال از خارجی ها حداقل است.

“زندگی در انزوا در طول مستند ساخته شده است هر گونه تفاوت معنی داری به من عادت کردم به زندگی در انزوا در اتاق های جداگانه از روز من رسیده کوتا در ماه ژوئن سال گذشته گفت:” NEET طالب Akhilesh کومار بومی از نواده منطقه در بیهار.

او در حال حاضر زندگی در یک PG اتاق در کتا.

“ما در حال مواجه با هر گونه مشکل در اینجا در طول این مستند به مواد غذایی در دسترس است در زمان. ظروف سرباز یا مسافر بسته شد به مدت دو روز و مواد غذایی بسته بودند به ما عرضه شده توسط موسسه” او گفت:.

اما ظروف سرباز یا مسافر دوباره آغاز شده است امروز, او گفت:, و اضافه کرد که او با استفاده از زمان در طول مستند به آماده شدن برای امتحان, هر چند از آن شده است به تعویق افتاد.

وجود دارد 5-7 دیگر دانش آموزان در PG و همه آنها در حال زندگی در اتاق جداگانه Kumar اضافه شده است.

یکی دیگر از NEET طالب از کاتیهار منطقه در Bihar, محمد شهباز حسین گفت: او بیشتر متمرکز بر استفاده از زمان برای آماده شدن برای امتحان به آن شده است که به تعویق افتاده و مستند دوره در انزوا از خوابگاه اتاق آنها را فراهم می کند یک فرصت طلایی است.

“تنها تفاوت این است که ما نمی توانیم به موسسه برای روشن شدن در شک و تردید اما ما این کار را از طریق تلفن.

همچنین دانشجویان در خوابگاه و PG نیست مواجهه با هر گونه مشکل با غذا حتی پس از فاجعه بسته شد,” او گفت:.

داوطلبان از دانش آموزان رفاه جامعه از موسسه ها و دولت های منطقه عرضه مواد غذایی بسته و دیگر اقلام مورد نیاز, حسین اضافه شده است.

“زندگی در خوابگاه اتاق برای بسیاری از زمان در طول روز است که خود را در انزوا و من معتقدم که من باید یک فرصت خوب برای تمرکز بر روی مطالعات در طول این مستند گفت:” Arya Marda یک بمبی-JEE طالب.

تک اتاق فرهنگ کتا تنظیم است به عنوان مثال برای خانه جداسازی به عنوان یک اتاق متصل با حمام ایده آل است برای اجتماعی فاصله است که حمایت به عنوان وسیله ای برای محافظت از خود از COVID-19 عفونت دکتر ویجی Sardana اصلی کوتا کالج پزشکی گفت.

او به دادگاه تجدید نظر به دانش آموزان برای رفتن در هر نقطه باقی می ماند و در هر کجا که هستند.

کوتا کردم خوب انزوا شرایط در خوابگاهها و PG اتاق به عنوان دانش آموزان نمی آیند در تماس با بسیاری از مردم روانپزشک دکتر Virendra Mewara گفت.

او توصیه می شود دانش آموزان به صحبت کردن با خانواده و دوستان خود را روزانه از طریق تلفن و یا چت تصویری و به شرکت در فعالیت های خلاق برای تفریح و سرگرمی.

آنها نیز باید انجام یوگا یا ورزش روزانه به عنوان این کمک خواهد کرد که آنها را سالم ماندن او اضافه شده است.

در همین حال دولت های منطقه صادر کرده است هشت خط تلفن شماره برای مربیگری دانش آموزان در این شهرستان به تماس با آنها را در هر زمان در ساعت نیاز است.

در یک پیام ویدئویی به دانش آموزان و پدر و مادر خود را کوتا منطقه جمع آوری Om Kasera قدردانی از نظم معمول از مربیگری دانشجویان در خوابگاه و PG اتاق و مطمئن باشید آنها ایمنی کامل در کتا.

جذاب به دانش آموزان و والدین آنها نیست به نگرانی در مورد هر چیزی Naveen Maheshwari مدیر آلن حرفه ای موسسه گفت: همه اقدامات در محل برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان در کتا به عنوان round-the-clock پشتیبانی و منابع اولیه به دانش آموزان ارائه شود.

تلفنی شماره های صادر شده توسط خود موسسه رفاه دانشجویی جامعه برای هر وضعیت اضطراری او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>