توسط PTI

PUNE: آواز خواندن سرود ملی ساخته خواهد شد اجباری در تمام کالج ماهاراشترا از فوریه 19, وزیر کابینه Uday Samant روز چهارشنبه گفت:.

دولت موضوع را اطلاع رسانی درخواست کالج ها برای شروع کار خود را با سرود ملی از 19 فوریه سالروز Chhatrapati Shivaji Maharaj گفت: ویژگی های عالی و وزیر آموزش و پرورش.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا Samant گفت: “ما تا به حال تصمیم گرفته شده در مورد سرود ملی چند روز پیش. طبق تصمیم دادرسی در کالج ها در دولت باید شروع با سرود ملی.”

“تصمیم به سرود ملی اجباری در کالج ها گرفته شد به اتفاق آرا و بر این اساس یک اطلاع رسانی برای این اثر صادر خواهد شد” ،

او گفت: با توجه به حتی 50 درصد حضور در کالج ها حداقل 15 لاخ دانش آموزان را بخوان سرود ملی قبل از شروع کلاس های خود را.

همچنین سرود ملی برگزار خواهد شد در برنامه های مختلف سازمان در دانشگاه های سطح گفت Samant بود که در پونا برای حضور در جلسات نقد و بررسی مربوط به وزارت.

ماه گذشته شیو سنا به رهبری دولت تا به حال ساخته شده آن را اجباری برای دانش آموزان به خواندن مقدمه قانون اساسی در صبح مجامع از ژانویه 26.

Samant همچنین گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای طراحی یک مکانیزم در سطح کالج برای مقابله با موضوع امنیت و حوا-اذیت کردن از دانش آموزان دختر.

“یک کمیته متشکل از ذینفعان مختلف مانند عمومی نمایندگان پلیس سازمان های غیر دولتی و تیم اول دانشگاه یا دانشکده مقامات خواهد شد تا برای ایجاد یک مکانیزم برای بررسی و رسیدگی به مسائل امنیتی از دانشجويان در محوطه دانشگاه و پردیس ragging رایگان,” او گفت:.

این کمیته خواهد بود به رهبری Samant در حالی که شیو سنا MLC Nilam Gorhe نیز بخشی از شکل گیری آن است.

Samant همچنین گفت که یک پنل جداگانه به مطالعه و بررسی این موضوع از 50 درصد مهندسی صندلی خالی باقی مانده در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su