لندن: شاهزاده ولز اعلام کرده است محبوب و خواننده آمریکایی کتی پری به عنوان یک سفیر برای, انگلیسی, اعتماد کودکان صندوق برای حفاظت از جنوب آسیا است.

هر دو را زیر آتش آمده از منتقدان بر این تصمیم است.

شاهزاده ولز, همراه با او رویال حضرت دوشس کورنوال حضور پر زرق و برق پذیرش در Banqueting خانه به عنوان بخشی از موسسه خیریه سالانه شام. اعلام شده در این مراسم است.

“کار من به عنوان یک یونیسف سفیر حسن نیت من گرفته به بسیاری از نقاط جهان و باز چشم من به بسیاری از آسیب پذیری کودکان” کتی پری گفت: در این مناسبت است.

“هند به مدت طولانی برگزار می شود جایگاه ویژه ای در قلب من و در آخرین دیدار من قادر به ملاقات با شاهزاده ولز و دیگر رهبران در بمبئی بود و من تحت تاثیر خود قوی طرح از روی زمین طرح جمع آوری کمک های مردمی — که با هدف کاهش قاچاق کودکان در نیم. همین دلیل است که من به خصوص افتخار به نام یک سفیر برای, انگلیسی, اعتماد حمایت از کودکان صندوق برای کمک به درخشش نور من در کار است که, انگلیسی, اعتماد انجام خواهد شد در جنوب آسیا و به بخشی از پیدا کردن راه حل برای قاچاق کودکان. کودکان آسیب پذیر هستند و معصوم و باید از آن محافظت شود,” او گفت:.

عکس توسط نویسنده

پذیرش حضور داشتند توسط حامیان اعتماد ارشد کابینه وزیران و پیشرو جهانی رهبران کسب و کار.

این زوج سلطنتی ملاقات مهمانان از جمله وزیر امور خارجه برای سلامت مت Hancock; کمیساریای عالی پاکستان نفیس زکریا و کمیساریای عالی بنگلادش سعیده مونا Tasneem.

آنها همچنین ملاقات دیگر انگلیسی, آسیایی, اعتماد نمایندگان از جمله پخش Nihal Arthanayake نوازنده پسر شیطان و برجسته مهمانان از جمله راسل پیترز ضمیر Chaudhary, Zeeshan شاه Sahibzada جهانگیر و دیگران.

شب جشن دستاوردهای اخیر خیریه و همچنین برنامه های جدید برای ارائه به تاثیر اجتماعی در مقیاس بزرگ در سراسر جنوب آسیا و اذعان به نقش کلیدی حامیان.

به زودی پس از کتی پری اعلام شده هر دو کتی پری و شاهزاده چارلز بودند ناودان آنلاین. بسیاری از انتقاد از انتخاب Perry برای این نقش است.

Namalee Bolle نوشتن در توییتر گفت: “استعمار در آن بهترین. البته ما می خواهیم برای کمک به در بزرگترین پلت فرم ممکن است. اما نمی توانید پیدا کنیم و جنوب آسیا در سراسر جهان نماینده به جای کسی که مشهور برای تخصیص بودجه فرهنگی و ناشنوایی تن?”

Nurshila جکسون گفت: “کتی پری به انگلیسی, آسیایی, اعتماد, سفیر – چه در بخش و چه در بخش آسیایی ؟ یا او طولانی از دست داده و سابقه خانوادگی نشان می دهد که او همه از بالا؟”

مجری تلویزیون Anila Chowdhry اظهار داشت: “این یک بیت از یک چشم رول لحظه دیدن کتی پری شدن سفیر بریتانیا اعتماد. از آنجا که این موسسه خیریه به وضوح فکر می کند هیچ کس از خیریه است که به اندازه کافی بزرگ از جامعه اقلیت به دریافت پیام خود را در سراسر به جریان اصلی. اما این مهم است که تنوع در سازمان های خیریه برای رسیدن به جوامع مختلف و دریافت پیام وجود دارد. بنابراین قابل درک است که چرا آنها آن را انجام داده ایم در صورتی که نمی رسیدن گسترده تر جوامع است.”

موسسه خیریه اجرایی ریچارد هکس توضیح پری را در بالا بردن خیریه مشخصات.

عکس توسط نویسنده

او توضیح داد: “او یک ستاره جهانی و داشتن ارتباط با سازمان در هر یک راه کاملا درخشان برای ما دلیل آن را قطعا جلب توجه آن می شود مردم آگاه تر از ما کار و آگاهی از ضد قاچاق انسان کار است که ما انجام می دهیم. بله بدون سوال آن را به بالا بردن مشخصات ما و بیشتر مردم علاقه مند در آنچه که ما انجام دهد.”

انگلیسی, آسیایی, اعتماد سخنگوی گفت: “ما بسیار خوشحال به کتی بالا بردن سطح آگاهی از جنایت تکان دهنده از قاچاق کودکان و بهرهکشی از کودکان. کتی یکی از بسیاری از سفیران همکاری با ما و هواداران از سراسر جهان برای تبدیل زندگی می کند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de