سند, رستوران ها, مراکز خرید, بسته باقی می ماند در مدت 15 روز بیش از coronavirus نگرانی

کارگران بهداشت و درمان ضد ویروسی توزیع ماسک میان بیماران به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای گسترش Coronavirus (COVID-19) در جناح بیمارستان در کراچی در روز دوشنبه, 09 مارس سال 2020 است. — PPI

کراچی: مشاور, سند, وزیر, Sindh در قانون مرتضی وهاب گفت: دولت استانی تا به حال تصمیم به تعطیل کردن مراکز خرید و رستوران ها برای 15 روز آینده

این تصمیم پس از ملی coronavirus شمارش عبور از 230.

در یک توییت گفت: “همه رستوران ها,مراکز خرید,مراکز بسته خواهد شد در سند از فردا.”

“تنها takeaways & تحویل خواهد شد مجاز است. بخش 144 همچنین برای تحمیل شود و در ساحل و پارک ها. آن است که روشن است که خرید فروشگاه و داروخانه ها باز باقی خواهد ماند. شهروندان بار دیگر خواست به همکاری,” او اضافه شده است.

پارک های عمومی و همچنین به عنوان کراچی منظره دریا نیز بسته باقی می ماند برای بعد از دو هفته, سخنگوی اضافه شده است.

استان در ادارات دولتی نیز تعطیل توسط پنجشنبه, او گفت:, و اضافه کرد که اینتر-شهرستان خدمات اتوبوس خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

ما می خواهید برای محدود کردن مردم به خانه های خود را, سخنگوی گفت: به عنوان استان باقی مانده است, بدترین ویروس تحت تاثیر قرار.

فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های گیاهی و ماهی و مرغ در بازار باز باقی خواهد ماند, او گفت:.

مردم اجازه داده نخواهد شد به ناهار خوردن در, اما آنها می توانند به دور و سفارش غذا در خانه او اضافه شده است.

Coronavirus موارد در سند عبور 170

تعداد کل coronavirus بیماران در این استان افزایش یافت به 172 روز سه شنبه پس از 17 مورد جدید از عفونت گزارش شده در این استان سند دولت نماینده مرتضی وهاب تایید کرد.

با توجه به توییتر با وزیر مشاور در قانون اعلام شده که 134 زائران در Sukkar که وارد تافتون از حال آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که 140 تا به حال آزمایش منفی است.

سانتی متر سند اعلام Rs3bn coronavirus صندوق امداد

سند وزیر سید مراد علی شاه روز سه شنبه اعلام کرد یک Rs3 میلیارد صندوق coronavirus affectees گفت که مقامات مختلف از دولت سند و PPP MPAs اهدا خواهد شد حقوق خود را به آن.

اعلام شده توسط دولت سند نماینده Barristed مرتضی وهاب در توییتر.

“#SindhGovt ایجاد کرده است کورونا ویروس صندوق امداد با پول دانه از 3 میلیارد تومان. CM و وزرا و مشاوران ویژه دستیاران و تمام PPP MPAs کمک خواهد کرد خود را 1 ماه حقوق و دستمزد به صندوق” او هنوز توییتی.

افسران سند دولت در درجه 21 اهدا خواهد شد نیمی از حقوق خود را به صندوق در حالی که افسران از درجه 17-20 اهدا خواهد شد 10 درصد از حقوق خود را. همچنین اعلام شد که افسران از درجه 1-16 اهدا خواهد شد 5 درصد از حقوق خود را به صندوق.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im