سند را مرتضی وهاب می گوید دولت فدرال ‘را ندارد منجر شود’ بیش از coronavirus همه گیر

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

کراچی: Sindh دولت, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب در یکشنبه انتقاد مرکز برای عدم به منجر طول coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 1,550 مردم در سراسر کشور به گزارش زمان.

از کل موارد پنجاب پیشرو با 571 و آن کشته شده به ضرب گلوله به پنج.

صحبت کردن در طول جغرافیایی, اخبار,‘ برنامه Geo مجلسوهاب گفت: نه در مرکز و نه دیگر استانی دولت در پاسخ به توصیه های که در هر سند رهبری انتظارات.

“دولت فدرال نمی تواند مانند آن را قرار است به” وهاب گفت. “دولت از سند سعی در تعامل با دولت فدرال و مطرح توصیه به آن و دولت های استانی اما پاسخ بود که متاسفانه نه آنچه که ما انتظار داشتند.

“کنترل مرزی توسط دولت فدرال مسئولیت نه استان’,” او اضافه شده است. “این بود که دولت فدرال که مسئول نظارت و قرنطینه zaireen [زائران از ایران].”

توضیح مستندات او گفت: آن معنی نیست که ممنوعیت اقلام ضروری اما ارائه به گام تا یک بار دیگر برای کمک به توضیح آنچه مورد نیاز بود.

“اگر کل کشور تصمیم می گیرد امروز به تنظیم [یک مستند], ما, سند, دولت می تواند توضیح دهد و راهنمای در جزئیات چه دسته معاف,” سناتور اشاره کرد و اضافه کرد که اگر چه تنها در قطار عملیات بودند به حالت تعلیق در مرکز سفارشات آن استانی leaderships که تصمیم به توقف interprovincial سفر و حمل و نقل عمومی در این استان مرزی است.

تا به حال مستند تصمیم گرفته شده یک ماه پیش وضعیت شده اند کاملا متفاوت او همچنان تاکید کرد.

“وجود دارد هیچ سفر از سند تا پنجاب و یا پنجاب به سند; تمام استان ها ساخته شده تصمیم گیری های خود در این راستا” او اضافه شده است. “اگر دولت فدرال طول می کشد سرب به عنوان برادر بزرگتر به عنوان پدر شکل کار ما می تواند به بهبود فوق العاده است.”

وهاب انتقاد نخست وزیر عمران خان برای خروج از رهبران اپوزیسیون میدوی را از طریق یک ویدئو کنفرانس. “وجود دارد هیچ چیز مهم تر برای این ساعت از coronavirus موضوع است. این مسئولیت خود را به ایران همه” تاکید کرد.

با توجه به امداد و کمک های اولیه اقلام استانی سخنگوی دولت گفت: توزیع آنها تحت فاجعه ملی مدیریت دولتی (ان دی ام ای) کنترل است. “سند تا کنون تنها موفق به دریافت ماسک صورت; ما نیست و بقیه موارد.”

در نور از Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman بازداشت وهاب گفت: PPP به شدت محکوم کرد و حرکت است که دادگاه باید با آزادی او به قید وثیقه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>