سند را دوباره مشاهده کامل مستند روز جمعه از 12 بعد از ظهر-3pm

فایل

کراچی: سند, صفحه اصلی گروه گفت: در ادامه از هفته گذشته بخشنامه کامل مستند از 12 ظهر تا 3 بعدازظهر خواهد بود مشاهده این جمعه نیز به عنوان coronavirus موارد در این کشور ادامه خواهد داد به افزایش است.

در بیانیه این اداره گفت که در هیچ نوع از تجمعات مذهبی و یا جماعت اجازه داده می شود در طول کامل مستند و حرکت شهروندان ممنوع شده است به عنوان به خوبی.

اما دولت معاف افراد درگیر در وضعیت های اضطراری است.

جمعه گذشته دولت استانی بود پس از مشورت با علما تصمیم به اعمال کامل مستند که در طی آن همه نوع از فعالیت های کسب و کار نیز به حالت تعلیق در بین 12 ظهر و 3 بعدازظهر.

مستند قوانین به آرامش پس از آوریل 14: سعید غنی

در روز سه شنبه, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی گفته بود lockdown قوانین تجدید نظر خواهد شد در آوریل 14, هموار کردن راه برای کمی نرمی.

در بیانیه ای غنی توضیح داد که این قوانین تحت coronavirus مستند خواهد بود آرام پس از مارس 14 به طوری که برخی از بخش داده خواهد شد مشروط به اجازه از سرگیری عملیات خود را.

وی خاطر نشان کرد مردم را به ادامه غذای مستند قوانین طبق قانون تا زمانی مذکور در روز است. “مردم باید با دولت همکاری کنند و نه نقض مستند.”

سند گسترش مستند تا مارس 14

دولت از سند تا به حال در مارس 3 تمدید مستند تا آوریل 14, صدور یک مجموعه جدید از سفارشات و دستورالعمل برای تشویق اجتماعی فاصله و شامل coronavirus از گسترش.

با توجه به اطلاع رسانی, تمام مدارس و دانشگاه ها madressahs و شهریه مراکز بودند بسته باقی می ماند تا تاریخ 14 آوریل.

در ادامه آن سفارش قبلی و مراکز خرید و سینما و سالن های عروسی نمایشگاه ضیافت ها و هتل ها در سراسر استان نیز بسته باقی می ماند.

زیارتگاه ها و اماکن مقدس نیز بسته باقی می ماند در حالی که اینتر و داخل شهر حمل و نقل عمومی به حالت تعلیق باقی خواهد ماند (به جز برای مواد غذایی و اقلام ضروری).


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de