سند انتقاد مرکز برای کاهش NFC جایزه

دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کراچی در تاریخ 13 ژوئن سال 2020 است. — Geo News

کراچی: Sindh دولت سخنگوی مرتضی وهاب در شنبه ناودان دولت فدرال برای کاهش این استان NFC جایزه Rs234billion.

وهاب پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار سند اطلاعات نصیر حسین شاه گفت: “استان دریافت 80 درصد [از بودجه خود را] از دولت فدرال […] چگونه می خواهد این استان توسعه و چگونه می تواند ما را در پرداخت حقوق [کارمندان]?”

وهاب ادعا کرد که مرکز “بود نه” اختصاص بودجه برای مقابله با کروناویروس و دولت “می تواند تنها” یک تصمیم نه تحمیل یک مستند.

“آنها را سرزنش استانی رئیس وزرای بعد از آن [اگر آنها موفق به رسیدگی به همه گیر],” او گفت: “دولت فدرال به نظر نمی رسد به کمک به این استان در بخش بهداشت و درمان [….] ما می دانیم که آن یک هفته طول می کشد برای گرفتن تست شده [برای COVID-19] در اسلام آباد است.”

صحبت کردن در مورد حیدرآباد دانشگاه او گفت که نه تنها روپیه برای آن تخصیص داده شده در حالی که لیگ برتر در حال حاضر افتتاح تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

“هیچ بودجه ای اختصاص داده شد برای Tharparkar در بودجه فدرال,” وهاب گفت:, و اضافه کرد که این مرکز بود نه کمک به این استان و آن را تلاش برای قرار دادن “موانع” در راه خود را و “ترغیب هرج و مرج”.

وهاب صحبت در مورد بیمارستان های خصوصی overcharging بیماران گفت که کمیسیون بهداشت و درمان را بررسی این موضوع که دولت سند شد “به روز رسانی بیمارستان های دولتی”.

“در Nipa ما ایجاد 200-تخت تسهیلات با 48 پنکه” وهاب گفت.

‘Coronavirus شده است می تواند ریشه’

در ضمن شاه خطاب به کنفرانس مطبوعاتی گفت که گسترش coronavirus شده است می تواند ریشه کرده بود دولت فدرال مرزهای خود را بسته در مرحله اولیه.

“اگر مردم مورد آزمایش قرار گرفتند زمانی که آنها در آمد از طریق مرز ما می تواند به کنترل این بیماری […] سند انجام داده است و بسیاری برای نجات جان مردم خود را” شاه ادعا کرد.


در حالی که دعا برای توافق هسته ای نماینده مجلس خرم شعر زمان است که یک منتقد قوی سند پاسخ به coronavirus شاه گفت: “زمان استفاده می شود به فکر می کنم از این به عنوان یک شوخی ممکن است او بعد از بهبود از بیماری است.”

با این بیماری ادامه به گسترش در یک سرعت سریع در کشور شاه گفت که او توصیه کرده بود که مجازی جلسه سند مجمع برگزار شد.

وزیر گفت: ترتیبات برای این اثر ساخته شده اند با کمک ند دانشگاه.

در ضمن علم و فن آوری وزیر فواد چودری در حالی که صحبت کردن در ژئونیوز برنامه “بحث سرمایه” گفت که وزارت او تمام ابزار مورد نیاز برای چنین جلسه و ارائه شده برای کمک به این استان در این زمینه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de