سند یاد مدارس خصوصی به طور کامل پرداخت به کارکنان با وجود ویروس مستند

فایل

کراچی: خصوصی صاحبان مدرسه در این استان به پرداخت کامل حقوق معلمان و عدم آموزش کارکنان با وجود یک ویروس مستند گفت: اداره بازرسی و ثبت نام از موسسات خصوصی در, Sindh (Dirpis) در روز پنج شنبه در یک دایره.

یادآوری نیز متحده تعداد شکایات دریافت شده از پدر و مادر دانش آموزان بیش از عدم رعایت از سفارش درخواست مدارس برای 20% تخفیفی در شهریه اعطا شده توسط دولت سند در میان یک ویروس مستند و همچنین عدم پرداخت حقوق کارکنان مدرسه.

“مقامات بالاتر گرفته اند اخطار جدی از noncompliance از دستورات صادر شده در مارس 6,” به آن اشاره می کند.

پرداختن به مدیران بخش خصوصی مدیریت موسسات آموزشی این Dirpis مقامات گفت که به منظور تسهیل در پرداخت هزینه ها توسط پدر و مادر و حقوق به کارکنان آن است که یک بار دیگر کارگردانی است که حقوق باید پرداخت شود به آموزش و nonteaching کارکنان مؤسسات خصوصی آموزشی.

“اگر هر مدرسه جمع آوری کرده است تمام هزینه های برای ماه های آوریل و مه سال 2020 امتیاز از 20 درصد است که قرار بود اعطا شده در دوره فوق خواهد بود مسترد و یا تنظیم در ماه های آینده و با رضایت پدر و مادر” آن را می گوید.

والدین نیز توصیه شده است که به منظور سود 20% تخفیفی در شهریه برای دو ماه آنها باید پرداخت هزینه ها به طوری که مدارس مدیران می توانند خود را پرداخت کارکنان به عنوان به خوبی. “در مورد عدم یک سختگیرانه عمل آغاز خواهد شد از مقابل مدرسه خصوصی تحت صاحبان سند خصوصی و موسسات آموزشی ثبت نام و کنترل فرمان سال 2001 متمم قانون 2003 & قوانین سال 2005” منظور هشدار می دهد.

اظهار نظر در مورد این مسئله Dirpis ثبت Rafia جاوید گفت: این خبر که اداره دریافت کرده است حدود 295 شکایت که در آن پدر و مادر اعلام کرده اند که مدارس خصوصی نمی شد مطابق با دستورات. او گفت که برخی از والدین اعلام کرده اند که آنها را به پرداخت هزینه ها و صاحبان مدرسه حاضر آنها را تنظیم است. این است که چرا این دایره جدید صادر شده است برای اصلاح این ماده است.

در چهارشنبه مدارس خصوصی’ صاحبان را رد کرده بود به 20 درصد کاهش رهنمود و گفت: آنها را به دادگاه علیه آن. سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی در بعد از ظهر چهارشنبه در تلاش برای توضیح این تصمیم گفت که آنها را به مدارس خصوصی در اعتماد به نفس بیش از آن.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im