سند محدودیت نماز تراویح به عنوان coronavirus موارد افزایش

سانتی متر شاه اعلام جدید دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای نماز در استان است. — توییتر/Screengrab از طریق اخبار

کراچی: وزیر, Sindh مراد علی شاه در اواخر پنج شنبه شب اعلام کرد که نماز تراویح را تنها خواهد شد ارائه شده توسط مسجد اداره.

سانتی متر سند در یک پیام ویدئویی در توییتر گفت که جمعه و نماز تراویح توسط مردم در بزرگ باید رعایت شود در خانه.

رئیس جمهوری گفت که به او گفته بود به رئیس جمهور عارف Alvi در این زمینه دریافت کرده بود nod برای تصمیم گیری. “رئیس جمهور گفت آن است تا به دولت استانی” گفت: شاه.

شاه گفت: در نظر گرفتن چنین “تصمیمات دشوار” یک مسئولیت دولت است و این تصمیم گرفته شد به خصوص با در نظر گرفتن توصیه پزشکان.

استانی رئیس همچنین اعلام کرد که روز جمعه کامل مستند را در تحمیل این استان در طول 12-3pm برای جلوگیری از گسترش ویروس.

پیش از آن در روز رئیس جمهور Alvi به دنبال به همه یادآوری است که شرایط خاصی وجود دارد که تحت آن نماز جماعت اجازه داده شده در مساجد در 20 نقطه توافق بین علما و دولت است.

در یک صدای جیر جیر رئیس Alvi گفت: “همه کسانی که نگران دستورالعملهای عملیاتی استاندارد در مورد نماز در مساجد و مسئولیت اجرای […] لطفا زیر به عنوان خوانده شده.”

رئیس جمهور Alvi تأکید کرد که در حالی که علما باید به طور کامل واگذار استانی دولت به اجراي مستندات و یا تصمیم گیری در شرایط که تحت آن نماز برگزار خواهد شد در مساجد مردم با اینحال خاطر نشان کرد که آنها خواست “به دعا در خانه”.

‘ما در حال اجرا هستند از تخت’

روز چهارشنبه یک گروه از کراچی پزشکان برجسته متعلق به پاکستان انجمن پزشکی تا به حال رنگ جدی تصویر بر روی زمین واقعیت با آن مواجه هستند کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

اصرار دولت و رهبران مذهبی به ادامه رعایت توصیه می شود اقدامات احتیاطی به جای کاستن از محدودیت های آنها هشدار داد یک نقطه خواهد شد در غیر این صورت آمده است که آنها را مجبور به انتخاب بین یکی از دو بیمار را نجات دهد.

Dr Abdul Bari که مدیر عامل شرکت سند بیمارستان گفته بود که ورود به ماه رمضان که باعث شده بود دولت برای بررسی اقدامات انجام شده و پس از آن به سهولت و محدودیت های آن منجر به افزایش موارد است.

“این منجر به خشم و استرس در دکتر جامعه آنها به عنوان کارشناسان در این وضعیت [و باید شنیده شود]” باری گفت:, و اضافه کرد: “همه از کراچی امکانات پزشکی در حال حاضر تقریبا کامل به لبه با بیماران است.”

دکتر سعد Niaz. یک متخصص گوارش در داو دانشگاه علوم سلامت, انعکاس,,,, Dr باری است احساسات گفته بود بخش “در حال حاضر 80 درصد اشباع” و “وجود دارد بیشتر بیمارانی که کمتر از 60 سال سن داشتند”.

Dr نیاز نیز کشیده شده توجه به این واقعیت است که بیشتر و بیشتر پزشکان تحت تاثیر قرار گرفتن با به عنوان بسیاری از 162 که در حال حاضر کاهش یافته طعمه به این بیماری از دست بدهیم ،

“ما مشکلات زیادی در روزهای آینده مانند امتناع از اعتراف بیماران به دلیل بدون تخت” او گفت:.

این DUHS دکتر توضیح داد که این کشور ظرفیت فعلی بود که تا کنون پایدار حجم از بیماران “از آنجا که با توجه به یک مستند در محل آنها تنها به trickling در”.

“پیش بینی چهره های ایستاده در 70,000 و اگر حتی 10 درصد از کسانی که موارد جدی ما حتی نمی باید از این ظرفیت به جای آن. وجود دارد هیچ هواکش.”

“ما تنها گزینه ای است که به تهاجمی با احتیاطی” دکتر Niaz حال تاکید کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im