سند مسائل سفارشات جدید برای ترک سوار سوار در میان coronavirus

پدر سوار یک موتور سیکلت با دو فرزند خود به عنوان یک بازار منع رفت و آمد آغاز می شود و مغازه ها شروع به بسته شدن در میان استان-شبکه مستند شامل رمان coronavirus در کراچی پاکستان, آوریل 4 سال 2020 است. Geo.tv/Haseem uz علی

کراچی: دولت سند داده سفارشات جدید برای ترک سوار, سواری, معافیت اعضای خانواده از همان خانواده و زنان و کودکان و سالمندان از دستورات.


دولت استانی قرار داده بود ممنوعیت ترک سوار, سواری, ماه گذشته پس از پس از یک سنبله در coronavirus موارد است.

اما در اطلاع رسانی صادر شنبه گفت: “باید وجود داشته باشد بدون استثنا برای این منظور برای سازمان های اجرای قانون (LEAs) روزنامه نگاران/رسانه ها افراد و همکاران و کارکنان دفتر و غیره” جدید اطلاع رسانی به عنوان خوانده شده.

“طبق محترم دیوان عالی جهت آن روشن است که این محدودیت ها و معافیت ها بر اساس منطق COVID[-19] گسترش پیشگیری از هر ورودی / مشاوره از کارشناسان پزشکی” آن را بخوانید.

توضیح این تصمیم اطلاع رسانی گفت: افراد در یک خانواده زندگی می کنند در همان خانواده بودند همه “در معرض به طور مشابه به ویروس با هم زندگی می کنند و هیچ خطر اضافی از نشستن با هم از اعضای خانواده از همان خانواده”.

“در مورد رسانه ها افراد, قانون اجرای آژانس پرسنل و همکاران/مقامات آنها در زندگی های مختلف خانگی و خود را در کنار هم می تواند باعث گسترش ویروس از فردی به فرد دیگر” که می توانید و سپس گسترش آن به تمام خانواده خود را در آن اضافه شده است.

“از آنجا که افراد در تماس نزدیک با یکدیگر در طول ترک سوار, سواری, وجود دارد, افزايش احتمال گسترش زمانی که چنین افراد مختلف با هم” آن اشاره کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im