کراچی: Sindh وزارت بهداشت رسما اعلام کرد روز چهارشنبه سویا گرد و غبار علت پشت این حوادث در کراچی Kemari که در آن حدود 14 نفر جان خود را از دست در حالی که نمرات در بیمارستان بستری شد به دلیل مسائل تنفسی.

با توجه به آزادی مطبوعات, سند, وزارت بهداشت اعلام کرد که سویا گرد و غبار خطرناک تر است برای بیماران مبتلا به آسم.

مشورتی هشدار داد مردم به استفاده از ماسک و اطمینان از تمیزی.

در اوایل روز چهارشنبه تخلیه سویا در بندر کراچی متوقف شد بعد از گزارش آن را به نام علت مرگ و میر بیش از یک دوجین کراچی ساکنان.

با توجه به گزارش منتشر شده توسط مرکز بین المللی شیمی و علوم زیستی (ICCBS) در دانشگاه کراچی یک aeroallergen از سویا گرد و غبار داشت در نمونه خون جمع آوری شده از مردم که پس از مشکوک به نشت گاز در این شهر Keamari منطقه است.

پیش از این در روز شنبه یک کشتی آمریکایی شناخته شده به عنوان ‘هرکول’, لنگر انداخت در بندر کراچی شد حذف به عنوان آن تخلیه سویا بود که منجر به درجه سمیت این کشتی هنوز لنگر انداخت در یکی از شهرستان بنادر است.

منابع ادعا کرد که پس از کشتی به سمت چپ برای بندر بن قاسم از بندر کراچی وجود کاهش قابل توجهی در آلودگی هوا است.

آن را آموخته است که کشتی حامل سویا رسیده کراچی در فوریه 15. شهروندان Kemari راه آهن مستعمره آغاز شده که تحت تاثیر aeroallergen پس از شب از ماه فوریه 16.

وزیر سند می گوید بدون نیاز به تخلیه

امروز, Sindh اطلاعات نصیر حسین شاه گفت: وجود دارد هیچ نیازی نیست برای تخلیه فوری این شهر Keamari منطقه که در آن بیش از یک دوجین بیش از آخر هفته پس از استنشاق کشنده ماده است.

“یک تیم تحقیقاتی تحت کمیسر کراچی است تشکیل شده است [برای بررسی این موضوع]” شاه گفت: Geo پاکستان است. “تا این کمیته ارائه گزارش آن است که غیر ممکن است به هر چیزی می گویند.”

استانی وزیر گفت: در حال حاضر وضعیت در Keamari منطقه نه شایستگی یک تخلیه.

او اشاره کرد که کسانی که بیمار پس از تنفس در رفتارهاي ماده بودند تحت درمان در بیمارستان های مختلف در کلان شهر.

مرگ و میر از آنچه که در ابتدا مشکوک به نشت گاز (یک بیانیه رسمی هنوز ساخته شده) افزایش یافت و به 14 روز سه شنبه 25 بیشتر به ارمغان آورد به بیمارستان در روز یکشنبه است.

سویا گرد و غبار موجود در نمونه خون از Keamari مسمومیت قربانیان: گزارش

شهردار کراچی ادعا می کند که در تاریکی نگه داشته

به طور جداگانه شهردار کراچی Waseem اختر گفت: Geo پاکستان است که او در مورد حادثه در سطح دولت است.

“نه سند دولت و نه دولت فدرال اطلاع من در مورد وضعیت. آنچه که من می دانم در مورد وضعیت در Keamari است از آنچه که من را دیده اند در تلویزیون” اختر گفت.

نخوری استانی و فدرال دولت اختر گفت: دو گرفته اند باید به اعتماد به نفس بیش از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

“آنها باید در تلویزیون آمده و به اطلاع عمومی در مورد علت نشت گاز.”

“نه سند و نه دولت فدرال به نظر می رسد جدی در مورد وضعیت” او ادعا.

وقتی پرسیده شد که چه دولت برنامه ریزی برای خانواده متوفی و کسانی که تحت تاثیر شهردار گفت: دولت پول ندارد به پرداخت حقوق به کارکنان خود (چه رسد به حمایت از قربانیان).

گزارش های ضد و نقیضی

یک روز قبل از آن یک سند سخنگوی وزارت بهداشت گفت: کشنده ماده تا به حال مشخص نشده است. این خبر قبلا گزارش شده است که مقامات مشکوک آن را هیدروژن سولفید — بسیار سمی است که یک محصول جانبی از نفت خام و همچنین تولید شده در سیستم فاضلاب.

این نظریه رد شد توسط Dr Seemin جمالی سخنگوی از جناح کارشناسی ارشد دانشکده پزشکی.

ده ها تن از بیمار هنوز در حال درمان در بیمارستان های دولتی و خصوصی در این شهرستان با توجه به حادثه ای که در حال حاضر اعتقاد بر این به عنوان نتیجه سويا گرد و غبار و آلرژی.

دانشمند مشهور دکتر عطا-ur-Rahman گفت: در ژئونیوز برنامه ‘Aaj Steve Khanzada Hum Saath که مرگ بودند به احتمال زیاد ناشی از سویا گرد و غبار که شامل به طور بالقوه کشنده حساسیت زا.

در سطح جهانی سویا یکی از هشت مواد غذایی که باعث جدی و گاهی کشنده, حساسیت,,,,, Dr الرحمان گفت:, و اضافه کرد که مورد نیاز پادمان وجود ندارد در طول فرآیند تخلیه این محموله در بندر.

او گفت: کشتی حامل این محموله باید نقل مکان کرد به بیرونی لنگرگاه بندر برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض بیشتر.

یک خانواده می رسد در یک بیمارستان پس از یک مشکوک به نشت گاز کشته شدن 7 نفر و بیمار ده ها تن دیگر در یک ساحلی منطقه مسکونی در کراچی پاکستان, فوریه 18 سال 2020 است. عکس: AFP

سویا گرد و غبار موجود در نمونه خون

گزارش گردآوری شده توسط ICCBS در دانشگاه کراچی در بر داشت aeroallergen از سویا گرد و غبار در نمونه خون جمع آوری شده از مردم که درگذشت.

با توجه به منابع در این گزارش ذکر شده است که اسپانیا در حال تجربه یک حادثه مشابه سویا گرد و غبار مسمومیت دو سال پیش که تحت تاثیر بسیاری از مردم در کشور است.

سناتور مرتضی وهاب توییتی که گزارش های اولیه ارائه شده توسط کارشناسان در دانشگاه کراچی به حال ادعا کرد که Keamari حادثه اتفاق افتاده به دلیل “overexposure به سویا گرد و غبار”.

دفعات بازدید: همچنین: KPT رئیس می گوید گاز نمی نشت از پورت یا تانکر

“گزارش مقدماتی ارائه شده توسط کارشناسان در Khi اونی که نشان می دهد که Keamari حادثه اتفاق افتاده به دلیل تماس بیش از حد سویا گرد و غبار است که شناخته شده نیز ناشی از حوادث مشابه در سایر نقاط جهان است. این سویا است که در حمل و نقل لنگر انداخت در Khi بندر” او هنوز توییتی.

وحشت همچنان ادامه دارد و در منطقه بندر

روز سه شنبه از ساکنان مناطق اطراف بندر کراچی از جمله Keamari حال اعتراض به افزایش مرگ و میر و تعداد فزاینده ای از مردم متاثر از سلامت فاجعه است.

تظاهرکنندگان از جمله معامله گران و محله کسب و کار در جامعه مسدود شدن جاده های مختلف برگزار شد و تحصن در کلید مسیرهای نزدیک جکسون در بازار و در نزدیکی مناطق آوردن ترافیک به وقفه. پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: وسایل نقلیه بودند که جایگزین جایگزین در خیابان.

معامله گران انجمن معاون رئیس محمد آصف خان گفت وجود داشته است بدون رضایت بخش تلاش برای تعیین علت بیشتر و جلوگیری از مرگ و میر ناشی از این اتهام نشت گاز با وجود این حادثه گزارش برای اولین بار برخی از 48 ساعت پیش.

مردم دیده می شد با پوشیدن ماسک صورت پدر و مادر بودند که فرستادن فرزندان خود به مدارس که باز مانده و فروشگاه-صاحبان آنها مجبور به تعطیل کردن کسب و کار خود و اعتراض در حالی که بسیاری دیگر تا به حال تصمیم به حرکت خانواده خود را به دور از منطقه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im