سند کمک های مالی ویژه برای بهبودی از 90 روز به زندانیان در Eid ul Adha

سند کمک های مالی ویژه برای بهبودی از 90 روز به زندانیان در Eid ul Adha

کراچی: وزیر, Sindh مراد علی شاه اجازه داده است یک ویژه بهبودی از 90 روز در جملات از محکومین حساب ul عید قربان و روز استقلال, که برگزار خواهد شد در اواخر این ماه.

اطلاع رسانی از صفحه اصلی گروه دولت سند گفت که دولت استانی تا به حال تصمیم به اعطای ویژه بهبودی از 90 روز “به منظور ایجاد یک حس و یا شمول و حسن نیت در میان زندانیان”.

نه همه محکومین خواهد بود اعطا بهبودی. “ویژه بهبودی از 90 روز است که برای همه محکومین به جز محکوم زندانیان و همچنین به جز کسانی که محکوم به قتل و جاسوسی براندازی. ضد دولت عمل می کند و فعالیت های تروریستی (به عنوان تعریف شده در ضد تروریسم (متمم دوم) فرمان 199.9 (هیچ.X111 از سال 1999)), Zina (Sec. 10 جرم از زنا (اجرای Hudood) فرمان. 1979 (همچنین در بخش 377 PPC). آدم ربایی / ربایی (Sec. 364-A & 365-یک) سرقت (Sc. 394 PPC) dacoity (Sec. 395-396 PPC) و کسانی که تحت جملات زیر خارجی عمل می کنند. سال 1946” خوانده شده اطلاع رسانی.

“بهبودی در جملات از محکومین ارائه شده است نگه داشتن در ذهن ul عید قربان و روز استقلال مناسبت” گفت: CM Murad, در بیانیه ای. “ما امیدواریم که این زندانیان با استفاده از این بهبودی به شروع جدید و بهبود زندگی,” او اضافه شده مایل به زندانیان و خانواده های آنها یک عید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>