سند دولت را طرح proactivity در برابر coronavirus نتایج در سکر: مرتضی وهاب

توییتر/SenatorMurtaza وهاب (@murtazawahab1)/از طریق اخبار

کراچی: همه اما شش coronavirus بیماران در سکر قرنطینه امکانات بهبود یافته اند و از بيمارستان مرخص شده, سند, دولت, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب گفت: برجسته استانی رهبری استراتژی برای مهار این بیماری همه گیر.

وهاب سخنان آمده در میان یک درگیری مداوم بین دولت فدرال و PPP را Sindh رهبری که در طی آن هر دو طرف باید وارد اتهامات علیه یکدیگر است. دولت استانی نماینده نیز پیشتر در دفاع از خود پس از حکم PTI وزرای برگزار شد “خطا در پیدا کردن” کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است.

دولت سند سخنگو گفت: “برخی از حقایق نیاز به برجسته می شود به مجموعه ای از رکورد مستقیم در این مرحله” پس از حکم PTI و وزیران فدرال شده اند به طور مداوم صدور بیانیه انتقادی از رهبری ولایتی.

‘وحدت ملی’

“اگر ما بر این باورند که پاکستان در این زمان نیاز به وحدت ملی است که مردم نیاز به کار با هم همکاری برخی از حقایق نیاز به برجسته می شود به مجموعه ای از رکورد مستقیم در این مرحله,” او گفت:.

“پس از PTI است مداوم تقویت آن ضد دولت سند روایت من مایل به صحبت می کنند از اثرات مثبت PPP دولت استراتژی” او افزود: با اشاره به کار مستعمره مرکز قرنطینه در سکر که در آن حجاج با ایران از طریق تافتون بودند منتقل شده برای آزمایش و درمان پس از آن.

“هر کس می داند و گفته است در مورد [مسائل] را تافتون مرز قرنطینه تسهیلات بنابراین من نمی خواهد صحبت می کنند که بسیار در مورد آن. همه 1,193 مردم که ما معطوف به سکر قرنطینه مرکز قرنطینه بودند.

‘بیایید در خدمت پاکستان با هم’

و اشاره کرد که اکثریت آنها را بهبود یافت و مرخص شد, سخنگوی گفت: باقی مانده 273 که تست مثبت برای coronavirus شد معطوف به جداسازی بخش و پس از نگاه.

“امروز من خوشحال می گویند همه [به جز شش از] 273 coronavirus بیماران بهبود یافته اند و شش باقی مانده در انزوا در سکر قرنطینه مرکز” وهاب تاکید کرد.

“این نشان می دهد که در هر کجا که دولت سند در زمان ابتکار عمل ما مشغول به کار فعالانه. نه تنها ما آنها را شناسایی اما ما نیز پس از نگاه آنها و کمک به آنها را بهبود می یابند.

“من معتقدم که این نکته مهم است که هر کس نیاز به درک که چگونه ما می تواند به حفاظت از مردم از این بیماری همه گیر کوروناویروس با جداسازی و کار فعالانه.

“لطفا با عضویت و حمایت از ما و اجازه دهید در خدمت پاکستان با هم. زنده باد پاکستان!”

‘در حال اجرا خود را نشان می دهد’

یک روز قبل دستیار ویژه نخست وزیر در پخش و اطلاعات Dr Firdous عاشق Awan تا به حال مورد انتقاد قرار Sindh وزیر مراد علی شاه, تشدید تنش بین مرکز و استان است.

Dr Awan گفته بود شاه باید بحث را به نخست وزیر عمران خان به جای صحبت کردن به “رسانه ای نمایش” است و اگر او تا به حال هر گونه مشاوره او باید ارائه آن به کمیته هماهنگی ملی (NCC). او همچنین متهم او را از “در حال اجرا خود را نشان می دهد” و امتناع از همکاری کنند.

ویژه دستیار گفته بود PM عمران موافقت کرده بود به وزیر درخواست برای زمان بازگشایی برخی از صنایع.

“نمی خواهم به شرکت در فعالیت سیاسی’

قبلا PTI رهبران — از جمله منابع آب وزیر فیصل Vawda دریایی وزیر امور علی حیدر زیدی و رهبر اپوزیسیون در سند مجمع Firdous شمیم Naqvi — تا به حال دو جنگ جهاني در دولت سند گفته خود “بی کفایتی” باعث شده بود تا تعدادی از coronavirus موارد به افزایش در این استان است.

Vawda تا به حال ناودان استان حرکت به مهر 12 اتحادیه شوراها در کراچی ادعا او نیست “می خواهم به شرکت در فعالیت سیاسی در چنین زمان, اما من تا به حال هیچ انتخاب”.

انتقاد از PTI رهبران آمد و پس از سند شماره از coronavirus موارد رز به 1,411 روز یکشنبه با دو جدید, مرگ و میر, اما پنجاب هنوز رهبری در 2,464 موارد از این کشور در مجموع بیش از 5,200 — که در آن زمان.

زیدی و Naqvi تا به حال مورد انتقاد قرار PPP بیش از آن سهل انگاری نگرش نسبت به سند سلامت بخش پیشین گفته شد دولت استانی مسئولیت پس از 18 متمم.

کور به پنجاب مشکلات’

زیدی نیز ادعا کرد که “صنایع باز در اروپا و آمریکا” و اضافه کرد که سند در زمان تصمیم گیری بدون strategising و لغو آنها بعد.

استانی دولت آمریکا در مرکز همان روز با, سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی وی از سوی مامورین دولت فدرال ایجاد موانع “در دستور نخست وزیر” به جای وام کمک به دست.

PTI رهبران “در حال تبدیل شدن موانع به کار” در پاسخ برابر COVID-19 گیر غنی گفته بود. PM عمران “است و اجازه دهید آنها را سست شدن موانع در سند کار دولت” او اضافه شده است.

وهاب برخورد کرده بود پشت در Vawda درخواست او اگر دولت پنجاب و خیبر پختونخوا به حال “آورده وضعیت تحت کنترل است؟”

‘Sindh-دولت هراسی’

“وزیر بالا بردن یک رنگ و گریه بر غیر در دسترس بودن مواد غذایی به مردم در سند به نظر می رسد کور به پنجاب مشکلات,” او گفت:. “KP بيمارستان رنگ بسیار متاسفم تصویر از دولت غفلت است.

“نخست وزیر این تیم رنج می برد از یک سند-دولت هراس” وهاب گفته بود. PTI وزیران “مثل همیشه بدترین دشمنان مردم”.

از سوی دیگر سند اطلاعات نصیر شاه بود پشیمان دورویی در PTI وزرای تفکر که آن را به آب بندی از مناطق.

“وقتی لاهور اتحادیه شوراهای مهر و موم شده وجود دارد چیزی جز ستایش برای تصمیم گیری. زمانی که کراچی اتحادیه شوراهای بودند محاصره شد تنها انتقاد” شاه بود برجسته شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im