سند دولت هشدار می دهد کارفرمایان در برابر تخمگذار کردن کارگران در طول COVID-19 مستند

فایل

کراچی: کارفرمایان در سند خواهد بود نه مجاز به اخراج کارگران در طول استانی مستند در میان شیوع رمان coronavirus یک بیانیه صادر شده توسط دولت استانی در روز دوشنبه به عنوان خوانده شده.

در اطلاع رسانی صادر شده از سند خانه بخش آن شد و گفت: کارگران نخواهد بود گذاشته “در طول این ممنوعیت دوره” و که کارفرمایان پرداخت خواهد شد و کارگران خود را به علت حقوق remunerations و دستمزد.

جزوه طریق اخبار

اطلاع رسانی اضافه شده است که در مورد سفارشات بودند اطاعت کارفرمایان برگزار خواهد شد گناه در حساب از نقض بخش 188 قانون مجازات پاکستان.

مستند می آید را به اثر

تمام ادارات و مراکز و رستوران ها و فضاهای عمومی شده بود تعطیل در سند از یکشنبه شب به عنوان یک مستند تحمیل شد در سراسر استان.

رستوران ها گفته شده است به توقف همه تحویل و دور عملیات را به عنوان به خوبی.

سند ثبت بالاترین تعداد مثبت coronavirus موارد در پاکستان تا کنون در 394 در حالی که این کشور در مجموع در ایستاده بود بیش از 850 موارد است.

با توجه به اطلاع رسانی صادر یکشنبه شب “یک ممنوعیت کامل جنبش مردم از جمله بین شهری یا Interprovincial مسافرت و یا هر گونه تجمع اجتماعی, مذهبی و یا هر هدف دیگر در هر مکان عمومی و یا خصوصی شامل تمام دفاتر دولتی و یا خصوصی واقع در ارضی محدودیت” تحمیل شد در سند.

اطلاع رسانی گفت: هر کسی مربوط به خدمات بهداشتی و درمانی مانند بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و فروشگاه های پزشکی, سازمان های اجرای قانون هر فرد نیاز به مراقبت های پزشکی (با یک اپراتور که در آن لازم است) و یا رفتن به خرید مواد غذایی و دارو معاف بودند در طول قفل پایین.

“لازم و/یا اجتناب ناپذیر مراسم مذهبی مانند گذشته مراسم Namaaz-e-Janaza دفن و رویدادهای مربوط به [معاف بودند] ارائه شده است که تمام اقدامات احتیاطی در برابر گسترش بیماری گرفته شده و یک فاصله امن از 01 متر (3 فوت) نگهداری می شود میان مردم و جمع در اعداد کوچک/ اعضای خانواده پس از علامت قبل به شو از منطقه” اطلاع رسانی اضافه شده بود.

“دستیار کمیسر و SDPO منطقه را نظارت و به عنوان و هنگامی که لازم ارائه اضافه شده نیروی/نیروی انسانی برای انطباق” آن را خوانده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>