سند دولت را استرن عمل در coronavirus با کمک از اجرای قانون: مرتضی وهاب

برنامه

کراچی: دولت سند در روز شنبه به دنبال کمک از سازمان های اجرای قانون برای اجرای برنامه های خود برای این استان در مبارزه با coronavirus, وزیر, Sindh قانون مشاور مرتضی وهاب گفت.

وهاب فاش کرد که رئیس جمهوری مورد بحث بود با فرمانده سپاه کراچی, فرماندار, سند, DG رنجرز و IG سند چشم انداز اجرای تصمیم دولت “نگه داشتن مردم در خانه های خود”.

صحبت کردن با شهزاد اقبال در ژئونیوز برنامه ‘Naya Pakistan’ وهاب گفت: زمان آن رسیده است که به برخی از “سخت گیری”.

“هر دولت برای اطمینان از سخت گیری های گرفته شده در شرایط فوق العاده. انشایی ، Sindh دولت را به تصمیم گیری های دشوار” او گفت:, و اضافه کرد که کامل مستند در این استان در دست بررسی است.

وزیر سید مراد علی شاه تا به حال یک روز زودتر به دادگاه تجدید نظر به توده ها برای جلوگیری از تجمعات عمومی و عمل اجتماعی فاصله. درخواست از رئیس جمهوری آمده است در زمانی که ده ها تن از جدید کروناویروس موارد در حال ظهور هر روز از دست بدهیم ،

تعداد تایید coronavirus موارد در پاکستان افزایش یافت به 690 پس از مورد جدید گزارش شده در روز شنبه از سراسر کشور است.

سند باقی مانده بدترین آسیب دیده با مجموع 357 موارد است. بخشی از خروش بود نسبت به 89 جدید بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس در سکر استانی وزارت بهداشت گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>