سند دولت به جلو لیست از کسب و کار به مرکز به دنبال معافیت از مستند

سعید غنی صحبت می کند به رسانه ها با اعضای جامعه کسب و کار. عکس: Geo News screengrab

کراچی: Sindh وزیر آموزش و پرورش بذر غنی گفت که دولت استانی را گسترش لیست از کسب و کار خواهد شد که معاف از coronavirus مستند محدودیت.

“فردا ما قادر خواهد بود برای آماده سازی یک لیست از کوچک و بزرگ کسب و کار” گفت: رئیس جمهور در صحبت با رسانه ها پس از برگزاری یک جلسه با اعضای جامعه کسب و کار. “لیست خواهد شد به دولت فدرال است. ما سعی خواهد کرد برای تصمیم گیری [در کسب و کار است که می تواند اجازه داده می شود به کار در طول مستند] در یک یا دو روز,” او اضافه شده است.

وزیر گفت که جلسه کمیته هماهنگی ملی (NCC) گرفته شده بود که در آن تصمیم گرفته شد اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار برای از سرگیری عملیات. “با توجه به کمیته بازارهای بزرگ و مراکز خرید و دپارتمان فروشگاه ها هنوز ممنوع [از سرگیری کسب و کار],” او گفت:.

او گفت که در مرحله اول خاکستری ساختار بخش ساخت و ساز اجازه داده شد برای از سرگیری عملیات. غنی گفت که در مرحله دوم کسب و کار مربوط به بخش ساخت و ساز اجازه داده شد برای بازگشایی به عنوان به خوبی. “همه کسب و کار و اشتغال شده اند نهفته [توسط coronavirus],” او گفت:.

سند دولت موافقت کرده است در بازگشایی مراکز خرید: سهراب میر

معامله گران’ نماینده سازمان سهراب میر گفت که دولت سند موافقت کرده بود به بازگشایی مراکز خرید. “فردا ما خواهد شد ارائه لیست به سند دولت با توجه که بازار نیاز به بازگشایی شد,” او گفت:, اذعان غنی کراچی شهردار Waseem اختر و صنعتگر سراج تلی برای آمدن به کمک معامله گران کوچک.

او گفت که دولت سند تا به حال نشان داده شده است مقدار زیادی از انعطاف پذیری در مسائل مواجه با جامعه کسب و کار در طول coronavirus مستند. میر گفت که دولت استانی موافقت کرده اجازه دهید به کسب و کار بازگشایی, از شنبه.

“دولت سند نگرش مثبت بوده است. انشایی ، در دو روز زمان کسب و کار باید بازگشایی شد,” او گفت:. “من می خواهم به درخواست تجدید نظر معامله گران به اقدامات احتیاطی در حالی که انجام کسب و کار.”

تلی از ایشان تشکر سند دولت برای گسترش آن کمک به جامعه کسب و کار و مغازه داران خواست مراقب باشید در انجام کسب و کار خود را. “سعید غنی وعده داده است که آنها [دولت سند] بحث خواهد شد به دولت فدرال و انجام بیشترین تلاش خود را برای اطمینان از مغازه ها در حال بازگشایی شد,” او گفت:.

سانتی متر مراد رد شایعات پایان دادن به مستند می گوید: Sindh ورود به فاز دوم

“[CM] مراد قاطعانه گفت که سند بود و نه پایان دادن به این مستند در روز دوشنبه و ما در حال ورود به فاز دوم مستند با برخی از محدودیت های اضافی به خصوص در نقاط” جزئیات یک صدای جیر جیر از وزیر را در خانه در روز دوشنبه.

پست ذکر است که بیانیه ای صادر شد که برخی از کانال های رسانه ای شد “به این تصور که این مستند شد, پایان روز دوشنبه بود که کاملا اشتباه است.”

این وزیر گفته بود که “جزئی معافیت داده خواهد شد به برخی از بخش هایی مانند ساخت و ساز فاز 2 و جدا مغازه در محلات اجازه داده می شود به کار تحت دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط دولت است.”

او قاطعانه به ذکر است که “هوا و حمل و نقل عمومی همچنان بسته باقی می ماند”.

پیش از آن در روز سانتی متر مراد اعلام کرده بود که دولت سند کار می کنند در کنار این مرکز برای اجرای جدید مستند اقدامات برای کاهش از شیوع کروناویروس.

“ما را پیاده سازی دولت فدرال مستند گیری به میزان 99% اگر نه 100%,” او گفت:.

وزیر گفته بود که کسب و کار خواهد بود و مجاز به کار پنج روز در هفته و بسته باقی خواهد ماند در روزهای شنبه و یکشنبه به غیر از کسانی که معافیت اعطا شده مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im