سند دولت نمایندگان ‘تقسیم ملت’: Firdous Awan


اسلام آباد: دستیار ویژه به ساعت در پخش و اطلاعات Firdous عاشق Awan روز چهارشنبه گفت که رهبری سیاسی در, سند, است “درگیر شدن در سیاست تفرقه” در یک زمان در این کشور است و مبارزه با شیوع کروناویروس.

برتر مشاور در اطلاعات گفت که دولت سند نمایندگان “تقسیم ملت”.

“کمیته هماهنگی ملی ساخته شده تصمیم گیری برای اطمینان از هر کس در همان صفحه” گفت: Awan, و اضافه کرد که به جز سند هر استان به دنبال تصمیم گیری.

“سند وزیر ایجاد ترس به جای امید دادن,” او گفت:.

او گفت که دولت سند “در ورزش از آن استقلال نباید فراموش مسئولیت های خود را”.

“این باید به فکر مردم فقیر که مجبور شده اند به گرسنه است.”

“چه شما را در رسیدن از مستند? وجود دارد بیشتر مرگ و میر,” او گفت:, و اضافه کرد که این استان ثبت شده بود بیشتر موارد نسبت به جمعیت آن است.

Dr Awan گفت که وجود گذشت در اجرای سیاست در سند اضافه کرد که دولت استانی باید “شاهد دست اول واقعیت بر روی زمین”.

پیش از آن در روز سانتی متر شاه به نام برای استانی و فدرال دولت ها را در همان صفحه برای مقابله با چالش های ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر در کشور است.

“در طول جلسه ما با دولت فدرال دیروز ما خواسته برای یک سیاست برای مقابله با این وضعیت” شاه گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کراچی.

وزیر افزود که وجود دارد برخی از مسائل که در این استان و دولت فدرال موافقت نکرد ،

“برخی از استان و دولت فدرال به توافق ضروری است که برخی از محل های کار باید بازگشایی شده است. ما موافق نیست برای باز کردن مغازه ها برای آرایشگران و لوله کش و برق و غیره,” او گفت:.

“ما از این توافق می کنید که لوله کش و برق — کسانی که سفر به خانه به ارائه خدمات — اجازه ارائه آنها در پیروی از دستورالعملهای عملیاتی استاندارد صادر شده توسط دولت است,” او گفت:.

“همه ما توافق برای راه اندازی مجدد بخش خودرو و پروازهای داخلی با اجرای تصمیم دستورالعملهای عملیاتی استاندارد. ما با این حال پیشنهاد کرد که دولت فدرال صبر کنید برای یکی دیگر از دو هفته قبل از از سرگیری پرواز های داخلی, عملیات,” او گفت:.

“ما نمی توانیم درک نیاز به باز کردن بخش ساخت و ساز در لحظه” شاه گفت: با اشاره به نخست وزیر عمران خان تصمیم گیری در این زمینه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im