سند دولت فشار خود روایتی مستند از طریق مقامات بهداشت و درمان: شهباز Gill


سخنگوی سابق پنجاب وزیر دکتر شهباز گیل در روز پنج شنبه را متهم به سند دولت از هل دادن روایت خود را از طریق استانی بهداشت و درمان کارگران در روز بعد از یک گروه از پزشکان ساخته شده است یک درخواست برای اجرای سختگیرانه تر از مستند اقدامات برای کاهش coronavirus موارد است .

گیل ادعا کرد که پزشکان برگزار شده بود خود را به کنفرانس مطبوعاتی در دستور PPP است که حزب حاکم در سند.

او گفت که تصمیم گیری های اخیر در مورد این کشور coronavirus استراتژی که انتقاد توسط پزشکان گرفته در طول یک جلسه ملی فرماندهی و عملیات مرکز که در آن نمایندگان پزشکان برادری نیز شده بود در حال حاضر.

“این مایه تاسف است که پس از دولت سند خسته شدم از انجام سیاست بیش از coronavirus موضوع آن را تحت فشار قرار دادند و پزشکان از سند به جلو او گفت:” در توییتر.

در همان جیر سابق پنجاب سخنگوی درخواست ‘تعداد کمی از پزشکان’ از استان به ‘سیاسی’ موضوع.

مرتضی وهاب ضربه شلاق در Gill

دولت سند سخنگوی مرتضی وهاب با عصبانیت واکنش نشان داد به گیل, بیانیه گفت که جهان با استقبال از تلاش های دولت سند به جز برای ‘PTI را بی کفایت’ عضو دارد.

“یادگیری به افتراق بین کسانی که مبارزه با کروناویروس و کسانی که التماس” او شدت انتقاد کرد.

وهاب گفت که وضعیت کنونی حکم یک واحد پاسخ به همه گیر به جای تفرقه سیاست است.

پزشکان توصیف زمین-واقعیت هشدار reprecussions

روز چهارشنبه یک گروه از کراچی پزشکان برجسته متعلق به پاکستان انجمن پزشکی توصیف کرده بود بر روی زمین واقعیت با آن مواجه هستند کارگران در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

یکی از PMA, اعضای, Dr Saeed Niaz گفت که تصور که coronavirus است که به عنوان جدی مسئله در کشور ما که در کشورهای دیگر. “دلیل [کمتر از حد انتظار تعداد] توسط ما تست ظرفیت است که مسئله ای که باقی می ماند,” او گفت:.

“اگر ما تا به حال قرار داده شده در این کشور تحت یک مستند پس از آن وضعیت می شده اند متفاوت است. اگر ما نمی کنند در حال حاضر دو هفته پایین خط وضعیت بسیار متفاوت خواهد بود.”

“این [جداسازی] بخش همه در حال حاضر 80 درصد اشباع است. و در پاکستان وجود دارد بیشتر بیمارانی که کمتر از 60 سال سن” او هشدار داده بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru