کراچی: دولت سند بصورت تماسهای مکرر خود در طی بهبود ایمنی و وضعیت امنیتی در کراچی به عنوان آن بود به تازگی ذکر شده در 93 تعداد در یک گزارش بین المللی بررسی بر اساس سازمان Numbeo.

Numbeo فراهم می کند که داده ها در شهرها و شاخص های مختلف از شرایط زندگی در سراسر جهان قرار داده کراچی در 93 نقطه در آن زمان جرم شاخص.

جلسه عمومی کمیسیون ایمنی زیر برگزار شد وزیر Sindh Murad Ali Shah امروز که در آن بازرس کل پلیس سند Kaleem امام ارائه درخواست گزارش برابر 23 پلیس به بالا ولایتی وزیر.

IG سند گفت که او فرستاده گزارش پرس و جو به دبیر کل سه برابر سال گذشته است.

در این جلسه به شکایت نیروی انتظامی و پلیس طرح مورد بحث قرار گرفت.

در جلسه CM گفت که دولت به پرس و جو در مورد شکایت از مردم در برابر نیروی انتظامی اضافه کرد که زودتر کراچی ذکر شده بود در 6 نقطه در جهان جرم شاخص و در حال حاضر آن است که در 93 شماره.

او گفت که وضعیت نظم و قانون در حال بهبود است و این در درجه اول با توجه به تلاش های دولت سند.

این بیانیه می آید در مقابل, آخرین اخبار , گزارش, با توجه به که ولایتی مشاور مرتضی وهاب گفت که دلیل Kaleem امام را انتقال بود و زیر پر و عملکرد به عنوان کراچی وضعیت نظم و قانون به تازگی بدتر شده است.

بر اساس این گزارش وهاب گفت که کراچی وضعیت نظم و قانون در سال 2019 به وخامت گذاشت که در مقایسه با سال 2018 به خصوص تا آنجا که افزایش در خیابان جنایات نگران است.

او در ادامه گفت: “در سه سال گذشته با وجود بهبود قابل توجه با کاهش تروریسم که رنجرز و دیگر سازمان های اجرای قانون نقش حیاتی.”

همانطور که در جهان کنونی جرم شاخص رتبه بندی ماه گذشته کراچی ذکر شده بود در 88 نقطه در حالی که این لیست نشان داد کاهش تدریجی نسبت جرم و جنایت در این شهرستان در سه سال گذشته است.

نسبت جرم شاخص 55.15 (نسیم) در حالی که شاخص ایمنی نسبت 44.85 برای کراچی.

در سال 2019 میلادی در رتبه 61 نقطه در جرم و جنایت شاخص با شهر لیست.

در آن زمان رتبه بندی کراچی در رتبه 93 در میان 386 شهرهای ذکر شده با داشتن کاهش نرخ جرم و جنایت از لاس وگاس, واشنگتن, مارسی, دهلی نو و بیرمنگام.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im