اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: دولت سند است “باقی مانده فعال ترین” یکی در حال انجام COVID-19 coronavirus بحران, علم و فناوری, وزیر فواد چودری گفت: پنج شنبه, تمجید وزیر مراد علی شاه چراغ اقدامات برای مقابله با این بیماری همه گیر است که تا کنون در سمت چپ 15 نفر کشته و بیش از 1500 آلوده در پاکستان است.

“برخی از دولت های استانی را ایفا پویا نقش اما برخی نمی; در این راستا دولت سند باقی مانده فعال ترین,” چودری گفت.

“این است که چرا این سند وزیر شایسته قدردانی و ستایش می کنم تلاش های خود را. من تبریک می گویم او را که” او اضافه شده است.

چودری و شاه قانون مشاور و سخنگوی دولت سند سناتور مرتضی وهاب صحبت شد در مورد اقدامات لازم برای مقابله با COVID-19 coronavirus در Geo News‘ برنامه Geo مجلس.

با توجه به دولت پنجاب اقدامات فدرال گفت: این یک سوال بود برای ولایتی وزیر عثمان Buzdar رهبری برای پاسخ به.

“باید وجود داشته اند ارتباط بهتر از بقیه دولت ها در بسیاری از موارد وجود دارد که در آنها موفق به انجام مناسب ارتباطی است که اساسا مورد نیاز بود. این تافتون موضوع هم یکی از آن موارد” چودری برجسته شده است.

او اما افزود که دولت های فدرال نیست شرکت در micromanagement و که آن را برای دولت های استانی برای تصمیم گیری است. “ما [مرکز] می توانید تنها راهنمای آنها و ارائه امکانات مورد نیاز; تصمیم گیری برای استان به انجام و آنها باید آن را انجام دهد بر این اساس” او اشاره کرد.

با توجه به یک مستند در سطح ملی گفت: بزرگترین مشکل بود “ویژه تجارت, ترافیک, اگر متوقف خواهد ما را قادر به دست آوردن سه میلیون تن از گندم که ممکن است منجر به کمبود” دانه در پاکستان است.

“دولت تنها کنترل نفت و گاز ترافیک به مدت دو روز و شده است وجود دارد کمبود بنزین و دیزل در گلگت-بلتستان. چگونه می توانم به شما در مقابله با آن است ؟

“اگر منع قرار داده شده است, آن را به آسانسور برای 3-4 ساعت در هر روز و پس از آن وجود دارد می تواند صف بنابراین آنچه پس از آن می تواند با استفاده از مقررات منع رفت و آمد?”

در پاسخ به یک سوال در افراط گرایی مذهبی فدرال وزیر گفت: مردم نادان بودند در واقع خدا لعنت کنه. “بخش عظیمی در COVID-19 گسترش در پاکستان است که با توجه به تجمعات مذهبی” او ذکر شده است.

“محافظه کار علما [دانشمندان] نابود کردن جامعه است اما تنها علما که صحبت می کنند حقیقت یک برکت و رحمت” او اضافه شده است. از سوی دیگر او گفت: در حالی که کمیته هماهنگی ملی باید هر روز تماس با هر حزب سیاسی در اورژانس اتلاف وقت بود

با توجه به Jang جغرافیایی گروه رسانه ای Editor-in-Chief میر شکیل-ur-Rahman بازداشت چودری گفت که مهم بود برای دادگاه برای تصمیم گیری است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی