سند نخست را فراموش کرده و وظایف تحت پوشش 18th, اصلاح, حذف, وزیر بهداشت: PTI


کراچی: دولت از سند خود را فراموش کرده مسئولیت “تحت پوشش 18 متمم”, PTI رهبر Khurrum شیر علی گفت: سه شنبه خواستار حذف استانی وزیر بهداشت Dr Azra فضل Pechuho و تشدید تنش بین مرکز و PPP رهبری است.

علی یک رهبر حاکم PTI را کراچی فصل گفت: Dr Pechuho را به قرنطینه رفت فقط به عنوان coronavirus همه گیر ظاهر در پاکستان در فوریه 26. حوادث در جناح کارشناسی ارشد پزشکی مرکز (JPMC) و دکتر اموزش K. M. Pfau مدنی بیمارستان کراچی هستند “منابع خجالت به دولت” او اضافه شده است.

“ما به طور مداوم گفتن دولت سند به گسترش ترس در میان مردم” او اظهار نظر, و اضافه کرد که این استان بزرگترین بیمارستان ندارد امکانات برای درمان مردم است.

‘تحت پوشش 18 متمم’

“هر بیمار است که طبقه بندی به عنوان یک تاج بیمار,” او اضافه شده اما ارائه هر گونه پایه و اساس خود را ادعا می کنند.

“دولت از سند خود را فراموش کرده مسئولیت های تحت پوشش 18 متمم” PTI رهبر گفت و اشاره کرد که یک اورژانس بهداشت باید اعلام کرد در سند و وزیر مربوطه — Dr Pechuho — حذف شده است.

علی تا به حال در هفته گذشته گفت: حزب خود را ادامه خواهد داد به منظور بالا بردن صدای خود را در برابر “هر تخلف” از دولت سند و خواستار آن است که این استان اجازه می دهد تا حمل و نقل به رزومه کاری خود را به خدمات پس از خود هیئت ملاقات او به بحث در مورد اعمال ویروس مستند.

کراچی ‘در آستانه تخریب’

او گفته است که دولت سند گرفته نشده بود آن فدرال آمریکا در هیئت مدیره قبل از اعلام این مستند. “در حال حاضر آنها روبرو هستند انتقاد. هر یک از استراتژی خود از جمله توزیع جیره شده مفتضحانه شکست خورده است.

“هر شهروند سند نا امید است با نگرش خود را. کراچی است که در آستانه تخریب” او ادعا کرد. “نگرش دولت تبدیل بی رحمانه روز به روز.”

او بیشتر ادعا کرد که پلیس سند شد بهره برداری از وضعیت اخاذی و غارت کامیون ها گفت که آنها اطاعت نکنید فدرال دستورات اما تنها به دنبال سند دولت سفارشات.

PTI رهبر گفت که دولت استانی پخش شد نه تنها بدبینی بلکه نفرت خود را از طریق مشاوران و وزیران. “دولت سند در حال حاضر شروع به دستگیری برخی از معامله گران و ما در محکوم کردن این عمل در کلمات قوی,” او گفت:.

سند دولت و وزرا و ‘هیچ جا دیده می شود’

زمان حال نیز در استان گفت: دولت نه تدبیر و یا ارسال هر گونه سند حاوی دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به دولت فدرال است.

در اوایل این ماه, PTI رهبر تا به حال با برچسب سند وزیر مراد علی شاه برنامه ریزی از این مستند به عنوان ضعیف است. دولت استانی و وزرا “هیچ جا دیده می شود” او ادعا کرد.

“بیمارستان ها نه باید کیت تست coronavirus و نه به پزشکان داده شده است PPEs [تجهیزات حفاظت شخصی] و کارکنان بیمارستان کاملا ناامن,” او اضافه شده است.

علی خواسته بود دولت سند برای جلوگیری از تحمیل “ظلم و ستم” در آن از مردم درخواست شاه برای تدوین یک استراتژی در coronavirus که PTI خواهد به طور کامل پشتیبانی می کند.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de