سند دولت تغییرات JIT سر کاوش نگار عزیز ممان قتل

یک عکس از کشته نگار عزیز Memon. — اخبار/فایل

دولت سند در روز شنبه برداشته شده قبلا منصوب رئیس مشترک Investigation Team (JIT) — تشکیل یک روز زودتر — کاوش قتل روزنامه نگار عزیز Memon.

در اطلاع رسانی صادر شده در شنبه دولت سند گفت که اضافی بازرس کل پلیس (AIG) کراچی Ghulam Nabi ممان را در حال حاضر سر JIT “را به اطمینان حاصل شود که انگیزه واقعی و مجرمان درگیر در چنین اعمال شنیع در معرض”.

زمانی که JIT شده بود تشکیل دولت منصوب کرده بود AIG برای Hyderabad منطقه Dr مخالف Dal به رهبری آن است.

“از JIT باید بررسی/بررسی/بازجویی از این ماده ظرف مدت پانزده (15) روز و ارائه گزارش خود به این گروه ظرف یک هفته زمان در پایان بازجویی یعنی دوره پانزده روز” جزئیات اطلاع رسانی صادر شده توسط دولت استانی را اداره امروز.

عزیز ممان شد یک روزنامه نگار در ارتباط با محلی سندی کانال و روزنامه بود که داشت به قتل ماه گذشته در Naushehro زیبا بود و بر اثر خفگی با توجه به معاينات گزارش منتشر شده توسط مقامات.

ممان را در بدن بهبود از یک رودخانه در 16 فوریه با یک کابل پیچیده شده در اطراف گردن خود را. محلی گزارشگر قبلا متهم PPP به عنوان به خوبی به عنوان Naushehro زیبا پلیس از تهدید او برای unflattering گزارش رئیس حزب بلاول بوتو-زرداری به طور گسترده ای به اطلاع عموم ‘قطار مارس’ سال گذشته است.

مدت کوتاهی پس از اخبار از قتل روزنامه نگار را شکست روزنامه نگاران در اسلام آباد بود اعتراض خود را به قتل و خواسته رئیس Jjustice به موضوع نگاه کنید.

وزیر فدرال فواد چودری اشاره کرده بود به ویژه که کشته روزنامه نگار تا به حال ساخته شده و اتهامات علیه حزب حاکم در سند قبل از مرگ او پیشنهاد کرد که اداره تحقیقات فدرال (FIA) باید بررسی قتل است.

استانی وزیر مراد علی شاه بود محکوم ممان مرگ گفته مقامات را به زودی برای گرفتن قاتلان او.

ممان بود انجام وظایف خود به طور مستقل شاه اعلام کرده بود این ادعا که یک ویدیو از کشته روزنامه نگار — که در آن او با اشاره به تهدید به زندگی خود را یک “پیر” است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im