سند دولت اعلام کامل مستند از 12-3 بعدازظهر به محدود کردن جمعه جماعت

روحانیون و نمازگزاران خوش آمد می گوید هر یک از دیگر در یک مسجد در اسلام آباد, پاکستان. AFP/Aamir قریشی/فایل

کراچی: دولت از سند روز چهارشنبه اعلام کرد یک کامل مستند از 12-3pm برای محدود کردن جمعه جماعت, با توجه به, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب دو روز پیش از نماز هفتگی که در آن مردم از تمام جنبه های زندگی جمع آوری شده است.

تصمیم به اعمال روز جمعه و بعد از ظهر مستند ساخته شده بود پس از مشورت با علماوهاب گفت و اشاره کرد که تمام انواع فعالیت های کسب و کار نیز به حالت تعلیق باقی می ماند در طول 12-3pm زمان دوره است.

این سخنگو تاکید کرد که هر کسی نقض دولت تحمیل مستند را در صورت اقدام قانونی.

نماز جمعه که باقی می ماند یک جشن بخشی از این هفته برای مسلمانان جذب هزاران نفر از نمازگزاران که خوش آمد می گوید هر یک از دیگر لرزش دست ها و آغوش گرفتن — که همه ناامید هستند به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus که تا کنون آلوده بیش از 2 ، 000 نفر در سراسر پاکستان و چپ بیش از دو دوجین مرده است.

موارد خارج

جمعه, مارس 27 صدها نفر جمع شده بودند برای نماز هفتگی با وجود قوی از هشدارهای دولت استانی برای جلوگیری از جماعت در میان ترس از coronavirus موارد که در ادامه به افزایش نمایی در سراسر کشور است.

در برخی موارد افسران پلیس محلی بود با عجله به مساجد و سعی در دلسرد کردن مردم از ورود اما حمایت در تعارض ممکن است.

بسیاری از Ulemas و امامان — نماز — تا به حال شده است در نتیجه برای رزرو نقض دولت از پیش تعیین شده سفارشات اما موارد خارج شد در روز دوشنبه پس از علما از مدرسه متفاوت فکر ملاقات سند وزیر مراد علی شاه به صدای نگرانی های خود را. از علمای سپس برای تضمین حمایت کامل خود را در جنگ علیه coronavirus.

‘محدود به پنج نفر’

شاه به آنها گفته بود که با وجود اتفاق آرا تصمیم پس از رایزنی با پزشکان و علمای دینی برای محدود کردن نماز جمعه به پنج نفر در یک زمان “برخی از مردم نقض این اصول اخلاقی [و] به عنوان یک نتیجه از این قانون در زمان خود و دوره”.

CM درخواست کرده بود دوباره آنها را “برای حفظ جمعه جماعت محدود به پنج نفر به عنوان موافقت شده است پیش از این” اطمینان آنها را که وجوهی از کسانی که در حال حاضر به دست آمده وثیقه از دادگاه های مختلف خواهد بود بازگشت.

دولت سند قبلا تصمیم گرفت که تنها مسجد امام, muazzin, خادمو دو نفر دیگر را جمع نماز جمعه با توجه به تهدید coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>