سند دولت اعلام تعطیلی عمومی و خصوصی و موسسات آموزشی تا مارس 13

اخبار/فایل

کراچی: عمومی و خصوصی در موسسات آموزشی در سراسر سند باقی خواهد ماند بسته از مارس 2-13, 2020, استانی رئیس جمهوری این سخنگو اعلام کرد در روز یکشنبه.

سخنگوی تایید کرد که تصمیم گرفته شده در جلسه توسط ریاست سانتی متر مراد علی شاه در چهار coronavirus موارد که در پاکستان را تایید کرد.

رمان coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان است منجر به کشته شدن حدود 2,700 و تحت تاثیر قرار بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان است.

مورد دوم از coronavirus گزارش شد در کراچی در روز شنبه با توجه به سند وزارت بهداشت که اشاره کرد که مرد شده بود به قرنطینه و هر کس او آمد در تماس فیزیکی با شده بود جدا شده به عنوان به خوبی.

قبلی اطلاع رسانی از دولت سند اعلام کرده بود بسته شدن موسسات آموزشی از 27 فوریه سال 2020 به 2 مارس سال 2020 است.

در شنبه دوم coronavirus مورد گزارش شده در کراچی. سند وزارت بهداشت تا به حال فاش کرد که مرد شده بود به قرنطینه و همه کسانی که با آنها او تا به حال تماس فیزیکی بوده است جدا شده به عنوان به خوبی.

در ضمن مدارس دولتی و خصوصی بسته باقی خواهد ماند تا 15 مارس در بلوچستان. استانی دولت اعلام کرده بود که مدرک دیپلم تحت بلوچستان Board of Intermediate و متوسطه آموزش و پرورش شده بود به تعویق افتاد و همان خواهد بود reorganised در تاریخ بعد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im