سند وزیر مراد علی شاه گفت: coronavirus نه تنها تحت تاثیر این استان است اما مردم نیز به شدت تحت تاثیر بودجه برآورد شده برای سال آینده است. توییتر/CMHouseSindh (@SindhCMHouse)/از طریق اخبار

کراچی: Sindh سالانه بودجه برای سال مالی آینده خواهد بود ارائه شده در ژوئن 17, وزیر مراد علی شاه روز یکشنبه گفت.

شاه اعلام کرد در طول PPP پارلمانی حزب جلسه در اینجا در وزیر, خانه, در, که, Sindh دولت, سخنگوی سناتور مرتضی وهاب تمام استانی وزرای سابق وزیر Manzoor Wassan و اکثریت MPAs حاضر بودند.

وزیر توضیح داد که قبل از ارائه بودجه سال مالی آینده در مجمع استانی او یک صندلی در جلسه هیئت دولت به تصویب آن است.

Coronavirus وی افزود: نه تنها مردم سند است اما به شدت تحت تاثیر بودجه برآورد شده برای سال آینده است. “با وجود شرایط بحرانی من بهترین من سعی خواهد کرد به ارائه کمک به مردم فقیر این استان از طریق بودجه اقدامات,” او گفت:.

وزیر اشاره کرد که در آینده بودجه اولویت خواهد بود گفته به بخش بهداشت و درمان که تحت آن تسهیلات جدید خواهد بود تاسیس شده است. “ما باید حاوی ویروس است که در سراسر استان,” او گفت:.

او گفت: ویروس این ادعا بیشتر زندگی می کند هر روز و تعداد موارد گزارش روزانه عبور کرده 2,000. “این یک وضعیت جدی, بنابراین, مردم نیاز به اتخاذ اقدامات پیشگیرانه و سیستم بهداشت و درمان باید بیشتر تقویت شود,” او اضافه شده است.

رئیس جمهوری گفت: آب و فاضلاب, کاهش فقر اجتماعی و در بخش توسعه و احیای استانی اقتصاد نیز می توان با توجه به بالا بودجه اولویت است. اما تمرکز خود را بر اتمام طرح های در حال انجام به جای راه اندازی امکانات جدید او اضافه شده است.

شاه اظهار داشت که پس از coronavirus همه گیر ملخ حملات بودند یکی دیگر از تهدید به سند را agroeconomy. “این تهدید ممکن است باعث شود مواد غذایی مسائل امنیتی در استان” او گفت:.

رئیس جمهوری گفت که با توجه به همه گیر تمام اقدامات لازم برای اطمینان اجتماعی فاصله در مجمع خانه خواهد بود گرفته شده برای جلسه.

“ما در مشورت با اعضای مخالف در مجلس در حال تلاش برای توسعه دستورالعملهای عملیاتی استاندارد [دستورالعمل های عملیاتی استاندارد] برای بودجه جلسه” شاه گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im