سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی می گوید نه در موقعیت برای باز کردن مدارس

عکس: Screengrab

سند, وزیر آموزش و پرورش از سعید غنی گفت که دولت استانی شد در یک موقعیت برای بازگشایی مدارس در سراسر استان.

“حتی اگر ما سعی می کنیم و نمی توانیم با بازگشایی مدارس گفت:” وزیر صحبت کردن با رسانه ها در کراچی. او اظهار داشت که دولت احساس کرد که اگر مدارس بازگشایی بسیاری از والدین نمی خواهد فرزندان خود را.

وزیر همچنین اعلام کرد که دولت استانی خواهد شد راه اندازی یک برنامه است که می تواند اولین گام به سوی یک کلاس دیجیتال.

“توزیع اینترنت است که هنوز هم یک مشکل است و ما در تماس با تلفن همراه خدمات گفت:” وزیر اضافه کرد که آنها نیز در مذاکرات با اپراتورهای کابلی به اختصاص یک کانال برای آموزش و پرورش است.

همچنین بخوانید: شیوع کروناویروس: Sindh مدارس ممکن است برای شش ماه دیگر می گوید: وزیر آموزش و پرورش

“ما سعی خواهیم کرد تا به عنوان بسیاری از دانش آموزان به عنوان ما می توانیم در سیستم ما” اعلام کرد. او افزود که آنها همچنین آموزش معلمان برای دریافت استفاده می شود به انجام دیجیتال کلاس.

“از طریق این برنامه دانش آموزان می توانند با مطالعه در انگلیسی اردو و سندی,” گفت: وزیر. او افزود که این برنامه در دسترس است برای دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس پنجم.

هفته گذشته غنی گفته بود که مدارس ممکن است بازگشایی برای شش ماه دیگر و جدید آنلاین برنامه درسی به زودی معرفی خواهد شد که این کشور همچنان به دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کراچی وزیر آموزش و پرورش گفته بود که دولت “نمی خواهد خطر برای فرستادن کودکان به مدرسه”.

او گفته بود که مدارس در سند نمی خواهد بازگشایی در ژوئن 1 و یک تاریخ جدید اعلام خواهد شد بعد.

کمیته هماهنگی ملی نیز گفت که مدارس را بسته باقی می ماند تا ژوئیه 15.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im